Kiedy odwiedzić wulkanizatora
Kiedy warto odwiedzić wulkanizatora?
24 czerwca, 2018
Jak przechowywać opony - wulkanizacja 24h
Jak przechowywać opony? Poznaj sprawdzone sposoby specjalistów
14 sierpnia, 2018
Pokaż wszystkie

Wymiana opon z dojazdem do klienta

Wymiana opon z dojazdem do Klienta

Jednym z najważniejszych elementów bezpiecznego podróżowania jest sprawny technicznie pojazd. Mimo regularnych przeglądów, serwisów czy napraw nie da się wyeliminować niektórych usterek. Czasem splot niefortunnych zdarzeń sprawia, że auto nagle staje w miejscu. Niewątpliwie dość częstym powodem awarii jest przebita opona. Dziś nie jest to już problem, ponieważ pomoc przyjeżdża do nas sama.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Proklienckie nastawienie sprawia, że firmy poszerzają zakres oferowanych przez siebie usług o kolejne udogodnienia dla klienta. Doskonałym przykładem jest mobilna wulkanizacja, o której jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał. To usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Wystarczy wykonać jeden telefon, by pomoc zjawiła się na miejscu.
Wulkanizator często kojarzony jest z sezonowością pracy i wymianą opon na letnie lub zimowe.

1. Wulkanizacja mobilna na terenie Śląska
2. Wymiana opon w Katowicach i okolicach
3. Wymiana opon z dojazdem na miejsce to oszczędność czasu

Wulkanizacja mobilna na terenie Śląska

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Na początku sezonów wiele serwisów wymiany opon przeżywa prawdziwe oblężenie, a kierowcy ustawiają się w kolejkach. Ten model się jednak zmienia i być może za kolejnych kilka lub kilkanaście lat problem kolejek do wulkanizatora przestanie w ogóle istnieć. A to za sprawą mobilnych stacji wymiany i naprawy opon, które oferuje coraz więcej firm.

Wymiana opon w Katowicach i okolicach

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Mobilna wulkanizacja jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku nagłych sytuacji na drodze. Należy wykonać tylko jeden telefon, by w niedługim czasie przywrócić sprawność pojazdu i ruszyć w dalszą podróż. Niezawodną i całodobową wulkanizację mobilną zapewnia pomoc drogowa Katowice.

Błyskawicznie docierają na miejsce, kompleksowo wymieniają i naprawiają opony. Oferują wsparcie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. A wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu obsługiwanego przez najlepszych i doświadczonych fachowców. Pomoc drogowa Katowice wyróżnia się konkurencyjnością cen i szybkością dotarcia do klienta oferując naprawę opon, wymianę kompletów, wyważanie i centrowanie kół oraz sprawdzenie ogólnego stanu opon.

Mobilny serwis wymiany opon zdaje egzamin jest nie tylko w nagłych sytuacjach. Można z niego korzystać także w przypadku sezonowej zmiany opon. Wystarczy umówić się na dogodny dla siebie termin i wskazać odpowiednie miejsce. W ten sposób klient zaoszczędza swój czas móc wykorzystać go na zrobienie zakupów, czy załatwienie innych spraw.

Wymiana opon z dojazdem na miejsce to oszczędność czasu

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Wymiana opon z dojazdem na miejsce to nowoczesne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jest wygodne, szybkie i niedrogie. Ceny mobilnej wymiany są porównywalne do skorzystania z usługi w serwisie.

Wulkanizacja Katowice to przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia czasu, którego przy dzisiejszym tak intensywnym tempie życia często brakuje. Już nie trzeba umawiać się z wyprzedzeniem do serwisu i oczekiwać na swoją kolej czy w nagłej sytuacji poszukiwać najbliższego punktu wymiany opon. Wymiana opon może być o wiele łatwiejsza. Warto zatem korzystać z udogodnień, które rynek oferuje swoim klientom. Miasta, w których funkcjonuje nasza usługa to między innymi: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Czeladź oraz wiele miast Górnego Śląska.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl