Skup uszkodzonych samochodów Katowice

Wystawiając pojazd na sprzedaż we własnym zakresie musimy liczyć się z zaspokojeniem wymagań potencjalnego klienta, co znacznie wydłuża czas realizacji i może okazać się czasochłonną procedurą. Wielokrotnie zaznaczamy, że jesteśmy firmą pragnącą sprostać potrzebom kierowców, od naprawy aż po sprzedaż. Dlatego prowadzimy również skup samochodów uszkodzonych Katowice.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Jeśli chcesz sprzedać samochód bez zbędnych formalności, bez wystawiania pojazdu na portale ogłoszeniowe i negocjowania cen, nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że konieczność sprzedaży samochodu może nastąpić nagle i wynikać z różnych okoliczności. Przyczyną może być drobna usterka, kolizja, wypadek lub zwyczajna potrzeba wymiany na lepszy model.

Skupujemy samochody w Katowicach i okolicach

Skup uszkodzonych samochodów umożliwia sprzedaż w każdym przypadku, za odpowiednią cenę i bez niepotrzebnych procedur wydłużających czas realizacji. Interesują nas samochody sprawne, uszkodzone, powypadkowe. Z naszych usług może skorzystać każdy, zarówno właściciel sprawnego i luksusowego samochodu. Zamiast szukać odpowiedniej osoby, która będzie nowym właścicielem pojazdu możesz zgłosić się do nas i tym samym otrzymać satysfakcjonującą propozycję. Kupimy Twój samochód za gotówkę, oferujemy pieniądze natychmiastowo po ustaleniu odpowiedniej wartości pojazdu.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą odpowiednią wycenę pojazdu, a po jej ustaleniu i zaakceptowaniu przez sprzedającego niezwłocznie wypłacą należną sumę pieniędzy w gotówce. Skup samochodowy z Katowic wycenia samochód na miejscu, bez obowiązku wykazania przez sprzedającego szczegółowej analizy historii samochodu. Nasza propozycja skierowana jest głównie do osób, którym zależy na wartościowej wycenie oraz natychmiastowemu uiszczeniu zapłaty bez negocjacji i prób zbicia ceny przez kupującego. Dopełnimy również wszelkich formalności niezbędnych do sprzedaży samochodu. Dzięki nam masz pewność, że nie transakcja zostanie przeprowadzona szybko i prawidłowo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Jeśli osobiste dostarczenie samochodu do naszej firmy z różnych przyczyn nie jest możliwe, nic straconego. Skupujemy samochody z Katowic i okolic od firm oraz osób prywatnych. Dojeżdżamy po samochód pod wskazane miejsce, gdzie odpowiednio przygotowujemy go do transportu. Wybierając skup samochodów w Katowicach otrzymasz atrakcyjne ceny i gwarancję bezpieczeństwa. Twoje zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.

Cechą wyróżniającą nasz skup jest bez wątpienia doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, którą tworzy wykwalifikowany i godny zaufania zespół oferujący kompleksowe usługi.
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl