Nowy wzór dowodu rejestracyjnego
Nowy wzór dowodu rejestracyjnego
16 kwietnia, 2022
Prezent dla fana detailingu
Prezent dla fana detailingu
22 sierpnia, 2022
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Czeladź

Pomoc Drogowa Czeladź

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wypadek, zatrzaśnięte kluczyki, brak paliwa, a może nagła awaria auta? Wezwij fachowców, którzy pomogą Ci ruszyć dalej albo odholują Twój samochód pod wskazane miejsce lub do warsztatu. Wyjaśniamy, jak działa Pomoc Drogowa Czeladź!

Pomoc Drogowa Czeladź

Pomoc Drogowa Czeladź oferuje wszystko to, czego oczekuje się podczas zamawiania usługi wsparcia technicznego lub autoholowania. Zapewniamy możliwie najkrótszy czas dotarcia do Klienta, specjalistyczny sprzęt i najlepszych fachowców. Działamy przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Wystarczy, że zadzwonisz, a niezależnie od pory czy powodu rozwiążemy Twój problem.

W ramach Pomocy Drogowej Czeladź zapewniamy m.in.:

  • holowanie w dowolne miejsce w Polsce,
  • dostarczanie paliwa,
  • zmianę kół,
  • otwieranie zatrzaśniętego auta,
  • transportowanie samochodu do warsztatu.

Nie masz wpływu na stan dróg, warunki atmosferyczne ani różne inne czynniki, które mogą utrudnić Ci dotarcie do celu. Nie narażaj się na stratę czasu i nie ryzykuj swojego bezpieczeństwa. Holowanie na własną rękę czy prowizoryczna naprawa przy ruchliwej ulicy nie tylko nie przyniosą pożądanych rezultatów, ale mogą narazić Cię na straty. Zdaj się na nas – Pomoc Drogowa 24h Czeladź przybędzie z odsieczą najszybciej, jak to możliwe.

Laweta Czeladź

Laweta Czeladź to doskonałe wyjście w wielu sytuacjach. Samochód zepsuł się w najmniej oczekiwanym momencie i potrzebujesz szybkiej, fachowej pomocy? Zespół naszych najlepszych kierowców doskonale znających Czeladź i okolicę szybko dotrze w wyznaczone miejsce, by odholować Twój pojazd do wybranego warsztatu samochodowego.  Gwarantujemy wysoki poziom obsługi i atrakcyjne ceny. Dzięki temu, decydując się na nasze usługi otrzymasz od nas wsparcie i wskazówki. Kiedy zaistnieje taka potrzeba, podpowiemy Ci, gdzie znajduje się dobry hotel, restauracja albo wypożyczalnia samochodów.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

W zakresie naszych kompetencji jest także Holowanie Czeladź w przypadku większych pojazdów, np. aut dostawczych i maszyn budowlanych (koparek itp.). Nie bój się wiec, że nie udzielimy Ci niezbędnej pomocy, gdy właśnie w Twoim pojeździe zabrakło paliwa albo odmówił on posłuszeństwa i nie możesz kontynuować podróży. Na nas możesz liczyć w niemal każdych okolicznościach. Nasi doświadczeni kierowcy posiadają dużą wiedzę i poradzili sobie już z niejedną kryzysową sytuacją.

Holowanie 24h Czeladź

Holowanie 24h Czeladź odbywa się w pełni profesjonalnie i szybko. To, co nas wyróżnia spośród konkurencji, to dyspozycyjność oraz sprawność w działaniu. Niezależnie od tego, czy w Czeladzi znalazłeś się przejazdem, jesteś tu na wakacjach / w pracy albo mieszkasz na stałe – możesz zdać się na nas. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój samochód jak najszybciej powrócił na drogę.

Z usług Lawety 24h Czeladź można skorzystać także w nietypowych sytuacjach. Pomożemy Ci przetransportować np. wrak do skupu, auto na sprzedaż czy zabytek na wystawę. Zawsze staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, tak by wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Działamy w Czeladzi i okolicy od lat, dlatego doskonale znamy te rejony. Miasto to jest jednym z najstarszych w Polsce. Do dziś zachowało się tu wiele architektonicznych perełek minionych dziesięcioleci, które przyciągają uwagę turystów odwiedzających zakątki Śląska. W okresie międzywojennym znajdowała się tu synagoga, zniszczona w czasie wojny. Zachował się natomiast żydowski cmentarz. Mieszkańcy Czeladzi to niezwykle życzliwi ludzie, którzy chętnie wyciągną pomocną dłoń.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl