Pomoc Drogowa Bytom
Pomoc Drogowa Bytom
5 grudnia, 2017
Pomoc Drogowa Katowice Chorzów Bytom Czeladź
Samochód używany – komis czy giełda?
14 grudnia, 2017
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Czeladź

Pomoc Drogowa Czeladź

Możliwie najkrótszy czas dotarcia do klienta, specjalistyczny sprzęt i najlepsi kierowcy. Pomoc drogowa Czeladź to wszystko czego potrzebujesz szukając usług autoholowania.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Możliwie najkrótszy czas dotarcia do klienta, specjalistyczny sprzęt i najlepsi kierowcy. Pomoc drogowa Czeladź to wszystko czego potrzebujesz szukając usług autoholowania. Działamy przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Wystarczy, że zadzwonisz a niezależnie od pory czy powodu udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

Nie masz wpływu na stan dróg, warunki atmosferyczne ani różne inne czynniki, które mogą utrudnić Ci dotarcie do celu na czas. Nie ryzykuj utraty czasu ani swojego bezpieczeństwa. Holowanie na własną rękę, naprawa przy ruchliwej ulicy nie tylko nie przyniosą pożądanych rezultatów, ale mogą narazić Cię na straty. Zdaj się na nas – Pomoc Drogowa Czeladź przyjdzie Ci z ratunkiem najszybciej jak to możliwe.

Pomoc Drogowa Czeladź zapewnia:

  • Autolawetę w dowolne miejsce w Polsce
  • Dostarczanie paliwa i zmianę kół
  • Transportowanie samochodu do warsztatu samochodowego
  • Skup aut za gotówkę

Gdy samochód psuje się w najmniej oczekiwanym momencie potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy. Zespól naszych najlepszych kierowców doskonale znających Czeladź i okolicę maksymalnie szybko dotrze w wyznaczone miejsce i odholuje Twój pojazd do wybranego warsztatu samochodowego.  Gwarantujemy bezpieczny transport i atrakcyjne ceny. Przekonaj się sam.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Czeladź to doświadczenie i profesjonalizm

W zakresie naszych kompetencji jest także holowanie aut dostawczych i maszyn budowlanych, np. koparek. Nie bój się wiec, że nie udzielimy Ci niezbędnej pomocy, gdy właśnie w Twoim pojeździe zabrakło paliwa albo odmówił on posłuszeństwa i nie możesz kontynuować podróży. Na nas możesz liczyć w niemal każdej sytuacji. Nasi doświadczeni kierowcy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu, decydując się na nasze usługi otrzymasz od nas wsparcie i wskazówki, kiedy zaistnieje taka potrzeba, np. podpowiemy Ci gdzie znajduje się dobry hotel, restauracja albo wypożyczalnia samochodów.

Pomoc Drogowa Czeladź działa kompleksowo i sprawnie. Gwarantujemy bezpieczny transport i atrakcyjne ceny. To co nas wyróżnia spośród konkurencji to dyspozycyjność oraz sprawność w działaniu. Zatem jeśli właśnie znalazłeś się w trudnej sytuacji – nie zwlekaj i przekonaj się, jak wysokiej jakości usługi oferujemy. Niezależnie od tego, czy w Czeladzi bądź okolicy znalazłeś się przejazdem, jesteś tu na wakacjach, w pracy czy mieszkasz na stałe – możesz zdać się na nas. W sytuacji, gdy w Twoim pojeździe zabraknie paliwa lub w wyniku usterki nie będzie możliwe kontynuowanie jazdy – zadzwoń po Pomoc Drogową Czeladź. Pomożemy Ci i dołożymy wszelkich starań aby Twój samochód jak najszybciej powrócił na drogę.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Miasto Czeladź

Czeladź jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Do dziś zachowało się tu wiele architektonicznych perełek minionych dziesięcioleci, które przyciągają uwagę turystów odwiedzających zakątki Śląska. W okresie międzywojennym znajdowała się tu synagoga, zniszczona w czasie wojny i nigdy nie odbudowana. Zachował się natomiast żydowski cmentarz. Mieszkańcy Czeladzi to niezwykle życzliwi ludzie, którzy chętnie wyciągną pomocną dłoń.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

 

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl