Laweta Katowice 24h/7

Gwarantujemy szybki i profesjonalny transport samochodu osobowego oraz dostawczego, motocykli i quadów, a także pojazdów specjalnych. Dojeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce i Europie. Pracujemy 24 godziny na dobę, dzięki czemu zaufały nam setki Klientów, którzy wiedzą, że mogą zadzwonić do nas o każdej porze.

Nasi specjaliści wyjeżdżają do kolizji i wypadków, starając się jak najszybciej załadować pojazd na lawetę oraz przewieźć we wskazane miejsce. Pomagamy też kierowcom, których samochód zepsuł się podczas podróży i potrzebują natychmiastowej reakcji ze strony fachowców. Z naszej oferty korzystają osoby prywatne, komisy samochodowe oraz firmy, które wykupują samochody z leasingu. Poza tym przewozimy pojazdy specjalne, takie jak koparki czy koparko – ładowarki.

Działamy na terenie Górnego Śląska, ale wyjeżdżamy także po samochody do Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508 738 707 odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przewozu pojazdu.
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl