Pomoc Drogowa Rybnik
Pomoc Drogowa Rybnik
29 listopada, 2016
Pomoc Drogowa Siewierz
Pomoc Drogowa Siewierz
29 listopada, 2016
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie

Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie

Spotkała Cię kryzysowa sytuacja na drodze? Nie martw się, pomoc drogowa Siemianowice kompleksowo zadba o Twoje potrzeby. Potrzebujemy kilku minut, żeby dotrzeć na miejsce.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie zapewnia:

  • Przewóz samochodu do dowolnego warsztatu
  • Autoholowanie
  • Transport pojazdów specjalnych
  • Holowanie po wypadkach i kolizjach

Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie koncentruje się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Błyskawicznie docieramy na miejsce, a za pomocą specjalistycznego sprzętu transportujemy Twój pojazd w wybrane miejsce lub do wskazanego warsztatu samochodowego. Mamy bogate doświadczenie w branży poparte głosami tysięcy zadowolonych klientów.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Kluby sportowe, parki miejskie, muzea, strzelnica, kręgielnia, a nawet pole golfowe to atrakcje jakie oferują Siemianowice Śląskie. Tym czym niewątpliwie miasto również może się pochwalić to jeden z najlepszych w Polsce szpitali oparzeniowych. Doskonała opieka i nowoczesne technologie przywracają do życia pacjentów, którzy przybywają tu z całego kraju.

Działamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W naszej ofercie posiadamy również przewóz maszyn budowlanych (walec, koparka) oraz motocykli. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl