NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Sprawny samochód to pierwszy krok do bezpiecznej podróży. Warto dokonywać regularnych przeglądów ogumienia, zmieniać opony na sezonowe lub należycie troszczyć się o całoroczne, a także sprawdzać stan kół. Nasza wulkanizacja Gliwice zawsze służy pomocą!

Wulkanizacja Gliwice 508 738 707

1. Wulkanizacja Gliwice
2. Wymiana opon Gliwice i okolice
3. Dlaczego warto wybrać wulkanizację w Gliwicach?
4. Wulkanizacja mobilna Gliwice

Wulkanizacja Gliwice

Niektórych drogowych przypadków nie da się przewidzieć. Nawet najnowsze auto z najdroższymi felgami i oponami może paść ofiarą drogowych niedoskonałości. Wówczas warto zdać się na specjalistów. Nasz zespół tworzą wulkanizatorzy z bogatym stażem i zamiłowaniem do motoryzacji.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Świadczymy usługi wulkanizacyjne od wielu lat i wiemy, czego nasi Klienci potrzebują. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Zawsze jesteśmy na czas tam, gdzie niezbędna jest pomoc. Nasza wulkanizacja Gliwice czynna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Podejmujemy każde wyzwanie – wymieniamy i naprawiamy opony, sprawdzamy ogólny stan kół, doradzamy.

Wymiana opon Gliwice i okolice

Sezonowe opony mają bardzo dobre parametry, jednak wymagają wizyt u wulkanizatora minimum dwa razy do roku. Nie musisz się jednak martwić – zdając się na nas nie będziesz długo oczekiwać w kolejce ani marnować swojego czasu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i umówisz się na spotkanie, a nasi pracownicy przyjadą i w atrakcyjnej cenie wykonają zlecone zadanie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Dbałość o dobry stan opon to obowiązek każdego kierowcy. Łyse opony, niewłaściwe ciśnienie czy luźne mocowanie koła to niezwykle groźne dla uczestników ruchu drogowego okoliczności. W związku z tym zachęcamy wszystkich kierowców – niezależnie od marki pojazdu, roku produkcji czy posiadanych kół – do kontaktu, aby umówić spotkanie. Resztą zajmiemy się my – dokonamy niezbędnych pomiarów i umożliwimy Ci bezpieczną i komfortową podróż.

Dlaczego warto wybrać wulkanizację w Gliwicach?

Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy podążają za trendami na rynku motoryzacyjnym. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które zaoszczędzą czas i pieniądze naszych Klientów. Doskonalimy nasz warsztat, inwestujemy w nowoczesny sprzęt i wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Oto co nas wyróżnia:

  • Najniższe stawki w okolicy
  • Kadra wykwalifikowanych specjalistów
  • Dojazd do Klienta
  • Jesteśmy czynni całodobowo
  • Nasz serwis działa 7 dni w tygodniu – również w niedziele niehandlowe i święta
  • Pracujemy w każdych warunkach atmosferycznych
  • Świadczymy również usługi pomocy drogowej

Wulkanizacja mobilna Gliwice

Pędzące tempo życia czasem nie daje szans na należyty odpoczynek czy spędzanie czasu z najbliższymi. Rozumiemy to, dlatego wprowadziliśmy naszą usługę mobilnej wulkanizacji w Gliwicach i okolicy. Nie chcemy marnować Twojego czasu ani przyczyniać się do jego braku. Nie chcemy abyś stał w kolejkach, dojeżdżał do warsztatu czy poszukiwał opiekunki dla dziecka, kiedy musisz zmienić opony – dojedziemy w wyznaczone miejsce, w umówionym terminie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Dzięki temu Ty będziesz mógł odpoczywać lub wypełniać swoje obowiązki, a my zajmiemy się resztą. Nasza wulkanizacja mobilna Gliwice jest zawsze do Twojej dyspozycji. Również wtedy, kiedy przytrafi się przykra okoliczność na drodze – nasi fachowcy dotrą w określone miejsce i pomogą Ci przywrócić pojazd do stanu użyteczności. Poza usługami wulkanizacyjnymi, świadczymy także usługi pomocy drogowej w Gliwicach– jeśli pojazd zawiedzie, możesz być pewien, że my staniemy na wysokości zadania. Zdaj się na nas!

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl