pomoc drogowa z katowic
Jak wybrać pomoc drogową?
Sierpień 23, 2018
jakie jest obowiązkowe wyposażenie samochodu w 2018
Jakie jest obowiązkowe wyposażenie samochodu osobowego w 2018 roku?
Wrzesień 8, 2018
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Katowice działa całą dobę, więc jesteśmy w stanie pomóc w każdym momencie i każdych warunkach. Oferujemy także naprawę i wymianę opon. Zadzwoń do nas już teraz!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

1. Pomoc Drogowa Katowice zapewnia
2. Wybierz Pomoc Drogową z Katowic
3. Dobrze znamy Katowice
4. Laweta Katowice transportuje również maszyny
5. Zaufaj specjalistom z Katowic

Pomoc Drogowa Katowice zapewnia:

  • Autolawetę
  • Transport pojazdów po wypadkach
  • Holowanie aut dostawczych
  • Przewóz samochodu do Autoryzowane Serwisu Obsługi

Sprawnie, szybko i zawsze na czas – takie właśnie jest holowanie samochodów, które oferujemy naszym klientom. Zapewniamy kompleksową usługę na terenie stolicy Górnego Śląska i okolic. Dojeżdżamy wszędzie tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc. Dysponujemy najlepszym sprzętem, dzięki któremu od lat spieszymy kierowcom na ratunek. Zapraszamy do skorzystania z oferty Pomocy Drogowej w Katowicach oraz usługi wulkanizacji Katowice.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wybierz Pomoc Drogową z Katowic

Świadczymy usługi wyjazdu po samochody za granicę naszego Państwa. Wielokrotnie wyjeżdżamy do Niemiec i Austrii, a stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

pomoc drogowa katowice i okolice

Pomoc Drogowa Katowice i okolice

Dbamy o bezpieczeństwo, więc niezależnie od miejsca zawsze pracujemy w odblaskowej odzieży i oznaczamy teren działania. Wiemy jak ważny w naszej branży jest profesjonalizm, dlatego zapewniamy szybki załadunek i transport pojazdu we wskazane miejsce najkrótszą trasą, jaka istnieje. Pomaga nam w tym bardzo dobra znajomość topografii Śląska i okolic. Pomoc Drogowa Katowice to także skup samochodów, za które płacimy gotówką. Skupujemy pojazdy sprawne, uszkodzone i powypadkowe.

Dobrze znamy Katowice

Katowice to Stolica Górnego Śląska, która najczęściej kojarzona jest ze Spodkiem oraz NOSPR-em. Dzisiaj to miasto muzyki, ogrodów, spotkań kulturalnych oraz wydarzeń skierowanych zarówno do osób dojrzałych, jak i młodzieży. To miejsce, które tętni życiem przez cały tydzień. Katowice dla wielu to nie tylko wielkie spotkania biznesowe, ale również miejsce odpoczynku i relaksu.

Rozwój miasta w ekspresowym tempie sprawia, że coraz więcej znanych polskich i zagranicznych marek otwiera swoje siedziby w tym mieście. Katowice już dzisiaj bezwstydnie mogą konkurować z Wrocławiem, Warszawą, czy Gdańskiem – zarówno pod kątem biznesu, jak i wypoczynku. Kolejne lata działania na terenie Katowic i okolic sprawiły, że potrafimy dojechać w każde miejsce możliwie najkrótszą drogą. To dość istotne dla naszych Klientów, którzy chcą by pomóc im szybko oraz niedrogo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa z Katowic

Pomoc Drogowa z Katowic

Pomoc Drogowa Katowice transportuje również maszyny

Nasza oferta rozbudowana jest o transport wszelakich maszyn budowlanych oraz pojazdów specjalnych. Jest Nam bardzo miło, że każdego dnia zgłaszają się do nas kolejne osoby z prośbą o pomoc. Nie zawsze jest to dojazd na miejsce wypadku. Pomoc Drogowa Katowice wyjeżdża także po sprawne samochody, zdarza się także, że są to nowe pojazdy. Dlatego z chęcią podejmujemy współpracę z dealerami samochodowymi oraz właścicielami komisów samochodowych, o czym wspominaliśmy wyżej.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Zaufaj specjalistom z Katowic

Zadzwoń do nas i powiedz o swoim problemie. W ofercie e-laweta znajduje się zarówno holowanie, jak i naprawa i wymiana opon. Działamy na rynku od kilku lat, a nasze doświadczenie oraz umiejętności przekładają się na sprawną pomoc naszym Klientom.

Nasz zakład funkcjonuje również jako pogotowie wulkanizacyjne i nawet w środku nocy jesteśmy w stanie pomóc przy wymianie opony, np. na autostradzie czy polnej drodze. Wystarczy jeden telefon, a wulkanizator mobilny przyjedzie we wskazane miejsce. Zapraszamy do stałej współpracy salony i komisy samochodowe oraz warsztaty blacharskie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl