NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Masz problem z silnikiem w samochodzie, pękniętą oponą, a może Twoje auto uczestniczyło w kolizji, po której musi zostać odholowane do warsztatu? W tego typu sytuacjach potrzebujesz szybkiej, fachowej i kompleksowej pomocy, którą gwarantuje Ci Pomoc Drogowa Katowice.

Sytuacje na drodze bywają nieprzewidywalne. Często pośpiech, nieuwaga czy złe warunki atmosferyczne potrafią przysporzyć kierowcom wielu problemów. Czasem wystarczy niewiele by samochód nagle stanął na drodze odmawiając dalszej jazdy. Kolizja, wypadek czy nagła awaria pojazdu to momenty, w których kierowcy bezwzględnie potrzebują fachowej pomocy. A taką oferuje Pomoc Drogowa Katowice.

1. Laweta Katowice
2. Pomoc Drogowa w Katowicach
3. Katowice – miasto, które znamy

Laweta Katowice

Holujemy nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarowe czy różnego rodzaju maszyny budowlane. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który umożliwia transport pojazdów o większych gabarytach w krótkim czasie. Zajmujemy się przewożeniem samochodów do punktów serwisowych czy w inne wskazane przez klienta miejsca. Co ważne Pomoc Drogowa Katowice oferuje wsparcie cały czas, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy pomoc nie tylko na terenie Katowic, ale także w najbliższej okolicy miasta.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Tym co niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych firm jest szybkość i sprawność działania oraz wysoka jakość obsługi. Wszystko dzięki profesjonalnemu zespołowi pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na tym co robią. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem naszych usług jest znakomita znajomość topografii miasta, przez co docieramy do klienta w najszybszym możliwym czasie. Nie straszne nam wielokilometrowe korki czy inne utrudnienia na drodze. Znając każde zakamarki stolicy Górnego Śląska wiemy jak w ekspresowym tempie przybyć klientowi na ratunek.

Pomoc Drogowa w Katowicach

Podstawą naszego działania jest także bezpieczeństwo pracy. Dlatego zawsze po dotarciu na miejsce zdarzenia oznaczamy teren dbając tym samym nie tylko o bezpieczeństwo klientów, ale też swoich pracowników, tak by mogli w komfortowych warunkach i możliwie jak najszybciej załadować i przetransportować pojazd. Ponadto nasi pracownicy wyposażeni są w kamizelki odblaskowe tak by byli dobrze widoczni na drodze.

Pomoc Drogowa w Katowicach

Pomoc Drogowa Katowice to nie tylko e-laweta, ale również pomoc w zakresie naprawy lub wymiany opon z dojazdem do klienta. Bez konieczności stania w długich kolejkach czy wcześniejszego umawiania się do wulkanizatora. Przyjedziemy z pomocą gdziekolwiek jesteś, niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych. Pęknięta opona pokrzyżowała Ci plany podróży? Teraz to nie problem, zadzwoń do nas, resztą zajmą się już nasi fachowcy! To nowa usługa, która została wprowadzona z myślą o komforcie kierowców pokonujących codziennie dziesiątki kilometrów.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wulkanizacja mobilna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu, co jest niezwykle istotne w dobie ciągłego zabiegania.Ponadto nasza firma zajmuje się skupowaniem pojazdów zarówno sprawnych jak i uszkodzonych. Za każdy samochód płacimy z góry gotówką. Skontaktuj się z nami już teraz.

Pomoc Drogowa Katowice to tysiące zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej marce i się nie zawiedli. Przekonaj się sam! Zaoszczędź przy tym swój cenny czas i pieniądze. Dlaczego warto wybrać Pomoc Drogową z Katowic? Ponieważ do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, zapewniamy kompleksową obsługę i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Jesteś w drodze i potrzebujesz pomocy? Wykonaj jeden telefon, a my zajmiemy się resztą. Zrobimy to szybko, fachowo i w bardzo dobrej cenie.

Laweta Katowice

Katowice – miasto, które znamy

Stolica Górnego Śląska to miasto, które w ciągu ostatnich lat przeszło ogromną metamorfozę. Szybkie tempo rozwoju sprawia, że w Katowicach otwiera się wiele przedsiębiorstw otwierając nowe miejsca pracy. Katowice z aglomeracji, w której dominowały przemysłowe krajobrazy, stały się miastem inwestycji i nowych technologii. Nie bez powodu Katowice nazywane są miastem ogrodów, gdyż znaczna część powierzchni to rozległe tereny zielone. Nie brakuje zrewitalizowanych parków miejskich czy innych miejsc, w których można odpocząć od ulicznego zgiełku.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wielokilometrowe trasy rowerowe zachęcają do aktywnego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Katowice to także ważny punkt na turystycznej mapie Polski. Kusi wieloma ciekawymi zakątkami, które są warte zobaczenia. Miasto ma także bogatą ofertę wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych czy sportowych, które przyciągają fanów niemal z całej Polski. Katowice to miasto z duszą, które bez wątpienia ma wiele do zaoferowania.

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl