Mobilny serwis opon – tel. 508 738 707, 570 823 583 – 24h/7

Najbardziej awaryjne samochody
Najbardziej awaryjne samochody w 2017 – sprawdź raport TUV
19 stycznia, 2018
pomoc drogowa ubezpieczalnia
Pomoc drogowa dla ubezpieczalni
15 lutego, 2018
Pokaż wszystkie

Mobilny serwis opon – tel. 508 738 707, 570 823 583 – 24h/7

Wymiana opon Katowice

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Polskie drogi są doprowadzane do coraz lepszej kondycji, choć nie da się ukryć, że wciąż jest wiele do poprawy. Zdarza się, że uniknięcie wszystkich wyrw w jezdni jest niemożliwe, a niektóre z nich bywają na tyle głębokie, że potrafią spowodować niemałe straty obciążające konto kierowcy.

1. Mobilna wulkanizacja Katowice
2. Zalety mobilnego serwisu opon
3. Wyposażenie mobilnego serwisu opon
4. Jak korzystać z wulkanizacji mobilnej?
5. Mobilny serwis opon jak pomoc drogowa

Mobilna wulkanizacja Katowice

Najczęściej incydenty drogowe kończą się uszkodzeniem opony, co uniemożliwia kontynuowanie dalszej drogi, a nawet dojazd do najbliższego warsztatu. Wówczas z pomocą przychodzi mobilny serwis opon, który dotrze wszędzie tam, gdzie klient znajdzie się w potrzebie. Przed wieloma uszkodzeniami ogumienia uchroni nas utrzymanie prawidłowego poziomu ciśnienia w oponach, dobrego stanu wizualnego, wybór właściwych do danej pory roku opon, a przede wszystkim – brak jakichkolwiek wad technicznych.

Warto trzymać się wytycznych zalecanych przez producenta, a ciśnienie sprawdzać raz na dwa tygodnie. Niestety – każdemu może przytrafić się niefortunne uszkodzenie opon, felg czy kół w najmniej spodziewanym momencie. Wtedy profilaktyka i dbanie o ogumienie mogą nie wystarczyć, a samodzielne uporanie się z problemem bywa niemożliwe.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Zalety mobilnego serwisu opon

Kołkowanie opon KatowiceZamówienie mobilnego serwisu opon jest wówczas najlepszym możliwym rozwiązaniem. Taki serwis posiada nie tylko niezbędny sprzęt, aby usprawnić uszkodzony pojazd, ale również specjalistów, którzy uczynią to szybko, sprawnie i kompleksowo. Dzięki ekspresowej interwencji możliwa jest wymiana, regeneracja, a nawet naprawa opon w miejscu, w którym się znajdujesz.

Zazwyczaj nie jest więc koniczne lawetowanie pojazdu do warsztatu, a wystarczy obsługa mobilnej wulkanizacji. Za sprawą znajomości innowacyjnych technologii wulkanizacyjnych, uszkodzenia pojazdu zostaną naprawione w profesjonalny sposób i możliwe będzie kontynuowanie podróży.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Wyposażenie mobilnego serwisu opon

Mobilny serwis opon często jest wyposażony lepiej niż niejedna wulkanizacja stacjonarna. Choć pojazd interwencyjny nie przypomina warsztatu o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, to możesz mieć pewność, że jego wyposażenie jest kompleksowe i wystarczające do tego, aby Twój pojazd powrócił na trasę w kilka chwil. Profesjonalny samochód serwisowy jest odpowiednio przystosowany do napraw i montażu opon w terenie.

Dysponuje on specjalistycznym sprzętem do diagnozy, co umożliwia sprawdzenie przyczyny uszkodzenia, ocenienie prawidłowości toczenia opony i ewentualną eliminację hałasu, wibracji, drżenia kierownicy albo zwiększonego zużycia paliwa.Możliwe jest dokonanie diagnozy w miejscu zdarzenia bądź u klienta pod kątem tego, czy w oponie nie tkwią ciała obce (np. szkło, gwoździe czy kawałki metalu), czy nie ma ubytków w strukturze lub nie jest przecięta albo popękana, a także nie ma nieregularności i wybrzuszeń, oraz czy bieżnik i inne elementy opony są na swoim miejscu i wyglądają odpowiednio.

Taki mobilny serwis opon zawiera wyposażenie w postaci wyważarki, maszyny do zdejmowania opon, montażownicy opon, a także innych maszyn wulkanizacyjnych. Cały sprzęt jest najwyższej jakości, a ponadto charakteryzuje się ergonomią, szybką pracą i trwałością.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Jak korzystać wulkanizacji mobilnej?

Wulkanizacja KatowiceZamówienie mobilnego serwisu opon jest niezwykle proste. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę specjalistów we wskazanym miejscu w celu kontroli opon z wyprzedzeniem, albo tuż po zdarzeniu w przypadku awarii. Takie serwisy funkcjonują 24 godziny na dobę, zatem nie miej powodu do obaw, że pomoc nie zostanie Ci udzielona, np. ze względu na późną porę albo w dzień wolny od pracy.

Ideą mobilnych serwisów jest pełna dyspozycyjność i otwartość na potrzeby klientów. Wykonywanie samodzielnych napraw ogumienia jest ogólnie odradzane. Jeśli więc zauważysz uszkodzenie albo jakąkolwiek nieprawidłowość, natychmiast zadzwoń do mobilnego serwisu wulkanizacyjnego, który dokona profesjonalnego przeglądu opon, a następnie doprowadzi je do właściwej kondycji, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Mobilny serwis opon jak pomoc drogowa

Mobilne serwisy opon niewątpliwie są odpowiedzią na potrzeby klientów. Niegdyś, w sytuacji braku możliwości wymiany koła na zapasowe, wzywana była pomoc drogowa. Obecnie na rynku pojawiła się alternatywa, która eliminuje konieczność lawetowania pojazdu do najbliższego warsztatu.

Nie mniej jednak warto zaznaczyć, że takie mobilne serwisy opon funkcjonują na zasadach pomocy drogowej – mogą być wezwane do awarii, usterki albo wypadku, aby w mgnieniu oka usunąć efekty zdarzenia. Co więcej, takie serwisy najczęściej są częścią oferty firm zajmujących się pomocą drogową. Doskonałym przykładem jest pomoc drogowa katowice, która świadczy usługi mobilnego serwisu opon na terenie Katowic i okolic, a w sytuacji wymagającej innej interwencji, wysyła lawetę we wskazane miejsce.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl