Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie
Pomoc Drogowa Siemianowice Śląskie
10 października, 2022
Pomoc Drogowa Piekary Śląskie
Pomoc Drogowa Piekary Śląskie
17 października, 2022
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Chorzów

Pomoc Drogowa Chorzów

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Samochód osobowy, dostawczy czy maszyna budowlana – naprawimy i zlawetujemy/zaholujemy każdy z tych pojazdów. Robimy to od lat, do tego profesjonalnie i tanio. Pomoc Drogowa Chorzów oferuje najniższe ceny za kurs w regionie. Przekonaj się, jak działamy!

Pomoc Drogowa Chorzów

Pomoc Drogowa Chorzów gwarantuje kompleksowe wsparcie naszych najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci usprawnić pojazd albo odholują go we wskazane miejsce. Działamy w pełni profesjonalnie, a do tego tanio – proponujemy wyjątkowo konkurencyjne stawki.

W zakres usług Pomocy Drogowej 24h Chorzów wchodzą m.in.:

  • przewóz aut dostawczych i osobowych pod dany adres,
  • holowanie o każdej porze,
  • transport maszyn budowlanych,
  • wymiana koła niezależnie od dnia i godziny.

Nie ma takiego miejsca, do którego nie bylibyśmy w stanie dojechać. Jeśli np. Twój pojazd ugrzązł w błocie w okolicy albo ma nagłą awarię, możesz liczyć na naszą pomoc. Fachowcy z Pomocy Drogowej Chorzów docierają do kierowców znajdujących się zarówno w ścisłym centrum, jak w bliższej czy dalszej okolicy.

Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i doskonale znamy topografię naszego regionu, co umożliwia nam ekspresowe dotarcie do celu. W takich chwilach to czas odgrywa kluczową rolę. Dokładamy wszelkich starań, by z Pomocą Drogową 24h Chorzów szybko i bezpiecznie odholować Twój pojazd w wyznaczone miejsce. Może być to Twoja posesja, garaż albo wskazany warsztat samochodowy lub autoryzowany serwis. Jesteśmy dostępni całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Holowanie Chorzów

Warto zaznaczyć, że Holowanie Chorzów to tylko jeden z naszych oddziałów. Nasze usługi oferujemy na terenie całego Górnego Śląska oraz w Małopolsce. Nie mamy kilometrowych ograniczeń. Terminy i ceny wyjazdów ustalamy indywidualnie, w zależności od odległości, jaką musimy pokonać. Naszym Klientom pomagamy również w kwestiach wymiany opon oraz szeroko pojętej wulkanizacji. Posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, dzięki czemu w kilka minut uporamy się z problemem.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Do powierzonych nam zadań w ramach Pomocy Drogowej czy Holowania 24h Chorzów podchodzimy z wyrozumiałością i pełnym profesjonalizmem. Zapewniamy kompleksową pomoc, służymy radą i naszym doświadczeniem. Dla nas to Twój komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. W razie potrzeby pomożemy Ci też znaleźć alternatywny transport (np. autobus, pociąg czy wypożyczalnię samochodów) albo nocleg.

Laweta Chorzów

Laweta Chorzów przydaje się w wielu różnych okolicznościach. Zarówno wtedy, kiedy przytrafi Ci się kolizja, usterka albo po prostu nie będziesz mógł kontynuować podróży, jak i w sytuacji, gdy zechcesz przywieźć np. zakupione za granicą auto do Polski czy przetransportować wrak do skupu. Terminy i ceny wyjazdów ustalane są indywidualnie, zatem zadzwoń i zapytaj.

Z usług Lawety Chorzów można korzystać także w bardziej nietypowych przypadkach. Realizujemy transport ogromnych pojazdów, np. maszyn budowlanych. Chętnie podejmujemy się wyzwań, dbając o najwyższą jakość obsługi. Nie czekaj do świtu, nie naprawiaj auta na własną rękę – zdaj się na nas. Zapewnimy Ci pomoc, na jaką zasługujesz.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Od lat działamy w Chorzowie i na całym Górnym Śląsku, dlatego doskonale znamy okolicę. Miasto to jest uznawane za lokalny ośrodek gospodarczy i kulturalny. Niegdyś zwane Królewską Hutą, dziś Bastionem Niebieskich. To w tym miejscu od kilkudziesięciu lat gra jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Ruch Chorzów ma spore grono zagorzałych kibiców, którzy wspierają zespół w podczas każdych rozgrywek.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl