Pomoc Drogowa Katowice Chorzów Bytom Czeladź
Samochód używany – komis czy giełda?
14 grudnia, 2017
Umowa kupna sprzedaży - co powinna zawierać
Umowa kupna sprzedaży samochodu
26 grudnia, 2017
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Chorzów

Pomoc Drogowa Chorzów

Samochód osobowy, dostawczy czy maszyna budowlana. Holujemy każdy z tych pojazdów. Robimy to profesjonalnie i tanio. Pomoc Drogowa Chorzów oferuje najniższe ceny za kurs w regionie. Przekonaj się i zadzwoń do Nas.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Chorzów to kompleksowe działanie najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci usprawnić pojazd albo odholują go we wskazane miejsce. Robimy to profesjonalnie i tanio. Pomoc Drogowa Chorzów to najniższe ceny za kurs w regionie.

Pomoc Drogowa Chorzów to gwarancja:

  • Przewozu aut dostawczych i osobowych pod dany adres
  • Holowania o każdej porze
  • Przetransportowania maszyny budowlanej
  • Wymiany koła niezależnie od dnia i godziny


Nie ma takiego miejsca, do którego nie bylibyśmy w stanie dojechać. Jeśli więc Twój pojazd ugrzązł w błocie w okolicy Chorzowa – możesz liczyć na naszą pomoc. Pomoc Drogowa Chorzów to zarówno ścisłe centrum, jak i bliższa i dalsza okolica. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i doskonale znamy topografię, co umożliwia nam ekspresowe dotarcie do celu. W takich chwilach to czas odgrywa kluczową rolę. Dokładamy wszelkich starań, by szybko i bezpiecznie odholować Twój pojazd w wyznaczone miejsce. Może być to Twoja posesja, garaż albo wskazany warsztat samochodowy lub autoryzowany serwis. Jesteśmy dostępni całą dobę, siedem dni w tygodniu.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Chorzów to miasto położone na Górnym Śląsku. Uznawany jest za lokalny ośrodek gospodarczy i kulturalny. Niegdyś zwany Królewską Hutą, dziś Bastionem Niebieskich. To w tym mieście od kilkudziesięciu lat gra jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce. Ruch Chorzów ma spore grono swoich zagorzałych kibiców, którzy wspierają zespół w podczas każdych rozgrywek.

Pomoc drogowa w Chorzowie

Należy pamiętać, że Pomoc Drogowa Chorzów to jeden z naszych oddziałów, ale nasze usługi oferujemy w na terenie całego Górnego Śląska oraz w Małopolsce. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nie mamy kilometrowych ograniczeń. Jedziemy po samochód tam, gdzie zażyczy sobie Klient, również wyjeżdżając po samochody za granice naszego kraju. Terminy i ceny wyjazdów ustalane są indywidualnie, w zależności od odległości, jaką trzeba pokonać.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Chorzów oferuje również wulkanizację

Naszym Klientom pomagamy również w kwestiach wymiany opon oraz ogólnej wulkanizacji, która jest dostępna 24h. Posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, dzięki czemu w kilka minut uporamy się z problemem. Działamy na terenie Chorzowa, Katowic, Siemianowic Śląskich i okolic. Jesteśmy w stanie pomóc osobom będącym w trasie, gdy potrzebne jest szybkie działanie tu i teraz. Zachęcamy też do umawiania się na wizyty wymiany opon.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy z wyrozumiałością i pełnym profesjonalizmem. Zapewniamy kompleksową pomoc, służymy radą i naszym doświadczeniem. Pomoc Drogowa w Chorzowie jest dostępna całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dla nas to Twój komfort i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. Nie czekaj do świtu, nie naprawiaj auta na własną rękę – zdaj się na nas. Zapewnimy Ci pomoc, na jaką zasługujesz.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc drogowa w Chorzowie dojedzie wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz

Należy pamiętać, że Pomoc Drogowa Chorzów to jeden z naszych oddziałów. Nie mniej jednak nasze usługi oferujemy w na terenie całego Górnego Śląska oraz w Małopolsce. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nie mamy kilometrowych ograniczeń i oferujemy najatrakcyjniejsze stawki w regionie. Jedziemy po samochód tam, gdzie zażyczy sobie Klient, również wyjeżdżamy po samochody za granicę.

Zarówno, kiedy przytrafi Ci się kolizja, usterka albo po prostu nie będziesz mógł kontynuować podróży, jak i wtedy, gdy zechcesz przywieźć zakupione za granicą auto do Polski. Terminy i ceny wyjazdów ustalane są indywidualnie, zatem zadzwoń i zapytaj – z pewnością się dogadamy!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl