Jak przygotować samochód na zimę - pomoc drogowa katowice
Jak przygotować samochód na zimę? Radzi Pomoc Drogowa Katowice
16 listopada, 2017
Pomoc Drogowa Czeladź
Pomoc Drogowa Czeladź
5 grudnia, 2017
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Bytom

Pomoc Drogowa Bytom

Samochód odmówił posłuszeństwa, zabrakło paliwa lub zaskoczyły Cię warunki pogodowe? Nie czekaj zadzwoń do nas. Pomoc Drogowa Bytom działa całą dobę!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Bytom pomoże Ci w każdej sytuacji. Działamy całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! W codziennej pracy stawiamy na szybkość i skuteczność. U nas na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Decydując się na usługi Pomoc Drogowa Bytom otrzymujesz gwarancję satysfakcji.

Pomoc Drogowa Bytom oferuje

  • Dowóz paliwa
  • Holowanie aut dostawczych
  • Autolawetę dla samochodów osobowych
  • Przewóz pojazdu do warsztatu lub autoryzowanego serwisu obsługi

Nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą zdarzyć się w każdej chwili. Wtedy z pomocą przychodzimy my. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy w możliwie najkrótszym czasie dotrą w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który nie zawiedzie nawet w trudnej sytuacji. Dotrzemy tam, gdzie będziesz nas potrzebować! Nieważne czy jest właśnie północ albo 1 stycznia – dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze i nie zostawimy Cię w tarapatach. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że zadzwonisz, a nasi kierowcy sprawnie i szybko odholują samochód lub dowiozą paliwo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Jeśli Twoje auto zawiedzie podczas trasy – nie martw się, odholujemy je. Dzięki temu nie narazisz się na ryzyko, że Twój pojazd stoi w niedozwolonym miejscu albo zapakowany w nim towar zostanie skradziony. Samochód zawieziemy do wskazanego przez Ciebie warsztatu, garażu albo autoryzowanego serwisu. Dzięki temu zyskasz pewność, że auto oraz ewentualny towar, który w nim się znajduje są bezpieczne. Ponadto przewozimy również pojazdy specjalne, np. koparki czy koparko – ładowarki. Pomoc Drogowa Bytom świadczy usługi kompleksowe, by nieść pełną satysfakcję Klientom.

Pomoc Drogowa Bytom dostępna 24 godziny na dobę

To Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań aby Cię nie zawieść. To właśnie dlatego świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Pomoc Drogowa Bytom dotrze najszybciej, jak to możliwe. Nasi zaufani kierowcy zawsze służą radą – pomożemy Ci wybrać odpowiedni warsztat samochodowy albo hotel, jeśli nie będziesz mógł kontynuować podróży.

Bytom to jedno z najbardziej charakterystycznych śląskich miast pod względem kultury i architektury. Niegdyś aglomeracja skupiona wokół przemysłu ciężkiego i tętniąca górniczym życiem – dziś urokliwa część polski, którą coraz chętniej zasiedlają młodzi ludzie, poszukujący pracy w różnych sektorach zatrudnienia.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wybierz specjalistów pomocy drogowej z Bytomia

Jesteś w Bytomiu przejazdem i zepsuł Ci się samochód? A może jesteś rodowitym mieszkańcem Bytomia, a Twój pojazd właśnie odmówił posłuszeństwa lub zabrakło Ci paliwa? Niezależnie od sytuacji – postaw na pomoc profesjonalistów. Pomoc Drogowa Bytom ma najlepsze ceny w regionie i działa niezależnie od pory dnia czy nocy. Jeździmy do wypadków, kolizji, a także oferujemy kursy na zamówienie, np. wyjazdy po samochody za granicę, do prywatnych sprzedawców i komisów. Zdaj się na nas!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl