Pomoc Drogowa Chorzów
Pomoc Drogowa Chorzów
14 października, 2022
Oznaczenia opon - wszystko co musisz wiedzieć
Oznaczenia opon – wszystko co musisz wiedzieć
5 listopada, 2022
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Awaria samochodu, wypadek, a może po prostu brak paliwa? Kierowcy mogą niestety mieć różne kłopoty w drodze. Jesteś w potrzebie i nie wiesz, gdzie szukać pomocy? Postaw na profesjonalistów – Pomoc Drogowa Piekary Śląskie dostępna jest całą dobę!

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet jeśli w środku nocy albo w święto przydarzy Ci się niespodziewana sytuacja, które uniemożliwi kontynuowanie podróży – pomożemy Ci. Nasi doświadczeni fachowcy przyjadą do Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

To Twoje bezpieczeństwo jest tutaj priorytetowe, zatem nie ryzykuj – nie decyduj się na holowanie przez znajomych, pchanie auta czy inne „rozwiązania”, które mogą przynieść więcej strat niż korzyści. Zadzwoń po nas, a my w profesjonalny sposób pomożemy Ci uporać się z problemem.

W ramach Pomocy Drogowej Piekary Śląskie oferujemy:

  • transport samochodów osobowych,
  • autolawetę,
  • całodobowe wsparcie techniczne,
  • wyjazdy po samochody do Niemiec, Austrii itp.

Oferujemy holowanie 24h Piekary Śląskie samochodów osobowych i dostawczych. Przetransportujemy również maszynę budowlaną, a nawet dowieziemy Ci brakujące paliwo. Jako doświadczona firma wiemy czego oczekują nasi klienci i wychodzimy im oczekiwaniom naprzeciw. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi przy atrakcyjnych cenach.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Holowanie Piekary Śląskie

Zapewniamy holowanie Piekary Śląskie samochodów osobowych w najróżniejszych okolicznościach. Wyjazd na wakacje, do rodziny, pracy albo na zakupy – zawsze może przytrafić się usterka pojazdu, wypadek albo nagły brak paliwa. Przybędziemy z pomocą i nie będziemy pytać o przyczynę. Nasi fachowcy posiadają bogate doświadczenie w naprawie, holowaniu oraz lawetowaniu aut. Dzięki temu masz pewność, że pomoc zostanie Ci udzielona ekspresowo i profesjonalnie.

W zakresie holowania 24h Piekary Śląskie mamy także opcję transportowania maszyn budowlanych i samochodów dostawczych. Jesteśmy firmą ze znacznym bagażem doświadczeń na rynku, dlatego wiemy, jak odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów i jesteśmy w stanie wyjść im naprzeciw. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, atrakcyjne ceny i kompleksową pomoc.

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa czas w sytuacji, kiedy pojazd staje się niezdatny do kontynuowania podróży. Poza holowaniem Piekary Śląskie świadczymy też usługi wulkanizatora. Jeśli to możliwe, wykonujemy naprawy na miejscu, tak byś mógł bezpiecznie ruszyć w dalszą drogę.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Laweta Piekary Śląskie

Laweta Piekary Śląskie to znacznie więcej niż tylko wsparcie w zakresie transportu pojazdu. Dzięki nam dowiesz się, gdzie w pobliżu znajduje się rekomendowany warsztat samochodowy, serwis, hotel czy restauracja. Jeśli zaistnieje taka potrzeba – pomożemy Ci znaleźć alternatywny transport. Dzięki temu Twoje auto znajdzie się w dobrych rękach, a Ty oraz podróżujące z Tobą osoby będziecie mogli w spokoju poczekać na jego naprawę bądź kontynuować podróż.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Zamawiając Lawetę 24h Piekary Śląskie masz pewność, że na miejscu błyskawicznie pojawią się wykwalifikowani, odpowiednio wyposażeni, a do tego przyjaźnie nastawieni fachowcy. Do tego gwarantujemy konkurencyjne stawki.

Dojeżdżamy do Piekar Śląskich i okolic w ciągu kilku chwil, ponieważ działamy na tych terenach od lat i świetnie je znamy. Miasto charakteryzuje się bogatą architekturą, która w pełni oddaje śląski klimat regionu. Z uwagi na jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków kultu maryjnego, Piekary zwane są duchową stolicą Górnego Śląska. Słyną też z bogatej kultury i tradycji, a mieszkańcy – ze swej gościnności.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl