Pomoc Drogowa Katowice
Jak zabezpieczyć miejsce wypadku?
1 grudnia, 2016
Odszkodowanie z OC sprawcy
Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego
13 grudnia, 2016
Pokaż wszystkie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Awaria samochodu, kolizja lub brak paliwa. Z takimi sytuacjami na drodze najczęściej spotykają się kierowcy. Gdzie szukać pomocy? Postaw na profesjonalistów. Pomoc Drogowa Piekary Śląskie dostępna jest całą dobę.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

 Zatem nawet jeśli w środku nocy albo w święto przydarzy Ci się niespodziewana sytuacja, które uniemożliwi kontynuowanie podróży – pomożemy Ci. Nasi doświadczeni kierowcy przyjadą do Ciebie najszybciej, jak tylko będzie to możliwe i w miejsce, w którym Twoje auto odmówiło posłuszeństwa. To Twoje bezpieczeństwo jest tutaj priorytetowe, zatem nie ryzykuj – nie decyduj się na holowanie przez znajomych, pchanie auta czy inne „rozwiązania”, które mogą przynieść więcej strat niż korzyści. Zadzwoń do nas, a my w profesjonalny sposób pomożemy Ci uporać się z problemem.

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie zapewnia:

  • Transport samochodów osobowych
  • Autolawetę
  • Usługi całodobowe
  • Wyjazdy po samochody do Niemiech i Austrii

Oferujemy holowanie samochodów osobowych i dostawczych. Przetransportujemy również maszynę budowlaną, a nawet dowieziemy Ci brakujące paliwo. Jako doświadczona firma wiemy czego oczekują nasi klienci i wychodzimy im oczekiwaniom naprzeciw. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi przy atrakcyjnych cenach.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Zapewniamy holowanie i lawetowanie samochodów osobowych. Jadąc na wakacje, do rodziny, pracy albo na zakupy – zawsze może przytrafić się usterka pojazdu, wypadek albo niefortunny brak paliwa. Przybędziemy z pomocą i nie będziemy pytać o przyczynę. Nasi kierowcy posiadają bogate doświadczenie w holowaniu oraz lawetowaniu aut. Dzięki temu zyskujesz pewność, że pomoc zostanie Ci udzielona ekspresowo i profesjonalnie.

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie działa w wielu miastach

W zakresie naszych usług mamy także opcję transportowania maszyn budowlanych i samochodów dostawczych. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy firmą ze znacznym bagażem doświadczeń na rynku wiemy, jak odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów i wychodzimy im naprzeciw.
Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, atrakcyjne ceny i kompleksową pomoc. Wiemy bowiem, jak ważną rolę odgrywa czas w sytuacji, kiedy Twój pojazd staje się niezdatny do kontynuowania podróży.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Wybierając Pomoc Drogową Piekary Śląskie dowiesz się, gdzie w pobliżu znajduje się rekomendowany warsztat samochodowy, serwis, hotel czy restauracja. Jeśli zaistnieje taka potrzeba – pomożemy Ci znaleźć alternatywny transport. Dzięki temu Twoje auto znajdzie się w dobrych rękach, a Ty oraz podróżujące z Tobą osoby będziecie mogli w spokoju poczekać na jego naprawę bądź kontynuować podróż.

Skorzystaj z pomocy drogowej w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie charakteryzują się bogatą architekturą, która w pełni oddaje śląski klimat miasta. Z uwagi na jedno z najważniejszych w Polsce ośrodków kultu maryjnego, miasto zwane jest duchową stolicą Górnego Śląska. Piekary Śląskie słyną też z bogatej kultury i tradycji górnośląskiej, a mieszkańcy słyną ze swej gościnności.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl