Wulkanizator na dojazd – taka usługa działa na Śląsku

pomoc drogowa katowice
Ile kosztuje holowanie auta?
10 stycznia, 2019
Dowóz paliwa Katowice 24h
Dowóz paliwa Katowice
15 lutego, 2019
Pokaż wszystkie

Wulkanizator na dojazd – taka usługa działa na Śląsku

wulkanizacja katowice 24h

Podróż samochodem potrafi niemile zaskoczyć i pokrzyżować wiele planów. Nagłych sytuacji na drodze każdego dnia są tysiące. Wsparciem dla kierowców są wówczas firmy oferujące pomoc drogową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz więcej podmiotów świadczy usługi wymiany opon na miejscu zdarzenia.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Samochód jak każda inna maszyna nie jest niezawodna. Awarie pojazdu mogą przytrafić się w każdym momencie podróży. Częstym powodem, dla którego samochód odmawia posłuszeństwa jest pęknięta opona. Sprzyjać temu może uszkodzona nawierzchnia czy ostre elementy, które zalegają na drodze. W kryzysowych sytuacjach warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej.

Pomoc drogowa Katowice oferuje wsparcie przy holowaniu samochodów i transporcie ich we wskazane przez klienta miejsce, czyli np. do najbliższego warsztatu samochodowego lub wulkanizatora. Cechuje się również tym, że dojeżdża do klienta w maksymalnie krótkim czasie. Wszystko dlatego, że firma działa na określonym terenie, który jest bardzo dobrze znany pracownikom. E-laweta to nie tylko holowanie pojazdu, ale też świadczenie drobnych usług naprawczych, dowóz paliwa czy wymiana opon z dojazdem do klienta.

1. Wulkanizacja z dojazdem
2. Bezpieczna i kompleksowa obsługa

Wulkanizacja z dojazdem

Na czym polega wulkanizacja mobilna? Na świadczeniu usług bezpośrednio u klienta. Wystarczy wykonanie jednego telefonu by fachowa pomoc w niedługim okresie czasu pojawiła się we wskazanym miejscu. E-laweta działa na terenie Górnego Śląska. Firma dysponuje niezbędnym i profesjonalnym sprzętem, który umożliwia szybką pomoc po dojeździe do miejsca awarii. E-lawetę wyróżnia zespół najlepszych fachowców jak i najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala zdiagnozować problem od zaraz.

Pojazd wyposażony jest w wyważarkę, narzędzia do zdejmowania oraz klejenia opon, przez co serwis trwa zaledwie kilka chwil. Wulkanizacja Katowice z dojazdem do klienta to oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ obejmuje serwis od rozpoznania problemu często do samej naprawy bez konieczności udawania się do warsztatu.

Warto zaufać specjalistycznym firmom oferującym pomoc drogową i oddać swoje auto w dobre ręce. Wymiana opon bez transportowania pojazdu do warsztatu jest usługą, która cieszy się coraz większą popularnością, a klient nie traci cennego czasu. Jeżeli zdarzy nam się kłopotliwa usterka na drodze, w każdej chwili możemy wezwać fachowców, którzy przyjadą na miejsce i przywrócą sprawność pojazdu szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i zadowoleniu klienta.

Bezpieczna i kompleksowa obsługa

Gdy podróż przerwana zostanie z powodu przebitej opony kierowcy często decydują się na samodzielną wymianę koła. W pośpiechu i zdenerwowaniu zapominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa przy wykonywaniu takich czynności na drodze. Dlatego nie warto ryzykować swojego zdrowia, a nawet życia. E-laweta to zespół doświadczonych pracowników, którzy zapewniają sprawną obsługę z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu swojej pracy na jezdni. Dbają o odpowiednie zabezpieczenie i oznaczenie miejsca, w którym znalazło się Twoje auto. Bezpieczeństwo to podstawa, szczególnie w miejscach o natężonym ruchu drogowym.

Podsumowując mobilny serwis wymiany opon ma wiele zalet, a jedną z nich jest możliwość szybkiego dojazdu auta serwisowego w dowolne miejsce. Pełne wyposażenie samochodów pozwala na wykonanie najbardziej skomplikowanych czynności w terenie, bez potrzeby sprowadzania pojazdu na warsztat. Korzystanie z tak kompleksowej usługi jest możliwe dzięki dostępności firm 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl