wulkanizacja katowice 24h
Wulkanizator na dojazd – taka usługa działa na Śląsku
26 stycznia, 2019
Całodobowy serwis opon
Całodobowy serwis opon
27 lutego, 2019
Pokaż wszystkie

Dowóz paliwa Katowice

Dowóz paliwa Katowice 24h

Gdy wskaźnik poziomu paliwa zbliża się do czerwonej linii to znak, że czas odwiedzić stację benzynową. Może jednak zdarzyć się tak, że bak zaczyna świecić pustkami, a do najbliższego dystrybutora jest jeszcze sporo kilometrów. Wówczas na ratunek zdesperowanym kierowcom rusza wsparcie dowożąc na miejsce brakujące paliwo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Często w pośpiechu między jedną, a drugą podróżą zapomnimy zatankować lub po prostu nie mamy na to czasu i kontynuujemy jazdę z nadzieją, że dotrzemy do celu. Tu jednak czasem możemy się przeliczyć. Żyjąc w ciągłym pośpiechu może też zdarzyć się sytuacja, w której zwyczajnie nie zwrócimy uwagi na poziom paliwa i samochód nagle stanie na drodze.

Co wówczas zrobić szczególnie, gdy w pobliżu nie ma stacji benzynowej? Bez obaw. Nie musisz już dzwonić do przyjaciela z prośbą o ratunek czy iść pieszo do najbliższej stacji. Wystarczy zadzwonić po fachowe wsparcie, a takowe oferuje pomoc drogowa Katowice.

1. Dowóz paliwa na terenie Katowic
2. Dowóz paliwa 24h

Dowóz paliwa na terenie Katowic

E-laweta oprócz profesjonalnej pomocy przy transportowaniu uszkodzonego auta proponuje także usługę dowozu paliwa. Swego rodzaju mobilna stacja paliwowa to nowość wprowadzona z myślą o wygodzie klienta. E-laweta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców pozwalając jednocześnie zaoszczędzić ich czas, pieniądze, a przy okazji niepotrzebny stres. Nie warto więc działać pochopnie i samodzielnie, marnując swoje kolejne cenne minuty.

E-laweta działa na terenie Górnego Śląska i miast ościennych. Dojeżdża wszędzie tam gdzie klient znalazł się akurat w tarapatach. Bez względu na to czy jest to autostrada czy lokalna droga z dala od większego miasta. Zapewnia szybkie dotarcie do miejsca, w którym samochód odmówił posłuszeństwa. Wystarczy wykonać jeden telefon, podać dokładne położenie i poinformować jaki rodzaj paliwa jest potrzebny. Resztą zajmują się już pracownicy e-lawety, którzy przyjadą z pomocą najszybciej jak to tylko możliwe. A to dlatego, że fachowcy z wieloletnim doświadczeniem doskonale znają każdą niemal dzielnicę śląskich miast.

Dowóz paliwa 24h

Gdy samochód niespodziewanie staje w miejscu pojawia się zdenerwowanie, które nie pomaga w racjonalnym podejmowaniu decyzji. Jeżeli podróż nagle się skomplikuje nie działaj na własną rękę, tylko pozwól sobie pomóc. Z e-lawety korzystają tysiące kierowców, którzy zaufali naszym specjalistom i otrzymali wsparcie, którego oczekiwali. Tym co wyróżnia nas na rynku niewątpliwie są konkurencyjne ceny, które idą w parze z doświadczeniem i znakomitą znajomością branży. A to daje możliwość stawania naprzeciw wymaganiom klienta i wprowadzania innowacyjnych usług.

Pomoc drogowa to szeroki zakres usług od holowania pojazdów osobowych i dostawczych po mobilną wymianę opon oraz dostawę paliwa. Dysponujmy sprzętem, który pozwala na zdiagnozowanie problemu jak i również jego rozwiązanie na miejscu. Dlatego też pojazdy wyposażone są w profesjonalny sprzęt do cięższych prac oraz narzędzia umożliwiające drobne naprawy. Nowoczesne urządzenia i sprawna obsługa przekłada się na przewagę konkurencyjną firmy i satysfakcję osób, które skorzystały z oferty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl