Dowóz paliwa Katowice 24h
Dowóz paliwa Katowice
15 lutego, 2019
Wymiana opon na letnie Katowice
Wymiana opon na letnie
15 marca, 2019
Pokaż wszystkie

Całodobowy serwis opon

Całodobowy serwis opon

Tzw. „guma” w samochodzie może przydarzyć się każdemu kierowcy nawet temu, który prowadzi niedawno zakupione w salonie auto z nowymi oponami. Wystarczy nierówność na drodze, kawałki rozbitego szkła czy ostre przedmioty leżące na ulicy, by uszkodzić koło. Na takie sytuacje nie mamy wpływu, ale warto wiedzieć, gdzie w takim momencie zwrócić się o szybką pomoc.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Pierwszą czynnością, o której myślą kierowcy po tym jak przebita opona przerwie podróż jest telefon po lawetę i przewiezienie samochodu do najbliższego warsztatu. Teraz kierowcy mają alternatywę w postaci serwisu opon, który sam dojedzie na wskazane miejsce, co pozwala oszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Tego rodzaju usługi oferuje e-laweta.

1. Serwis opon przez całą dobę
2. Serwis opon 24h
3. Serwis opon z dojazdem do klienta

Serwis opon przez całą dobę

Nie musisz już ruszać się z miejsca, ponieważ pomoc sama pojawi się u Ciebie. E-laweta oferuje szybki dojazd do klienta i pełną, profesjonalną usługę wulkanizacji na miejscu. Wulkanizacja Katowice to specjaliści dostępni są cały czas, bez względu na porę. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie podróżują o różnych godzinach, dlatego w trosce o ich bezpieczeństwo i komfort podróży jesteśmy osiągalni 24 godziny na dobę.

Wystarczy wykonanie telefonu i zgłoszenie awarii wraz z podaniem lokalizacji. Wymiana pękniętej opony wykonywana jest możliwie jak najsprawniej tak by kierowca mógł jak najszybciej udać się w dalszą drogę. Cenimy czas klientów dlatego działamy od razu jak tyko otrzymamy zgłoszenie telefoniczne. Naprawę lub wymianę opon realizujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy zachowują ostrożność tak by nie narazić klienta oraz innych uczestników ruchu drogowego, dlatego każdorazowo odpowiednio oznaczają miejsce pracy.

Serwis opon 24h

E-laweta gwarantuje pomoc od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny na dobę. Sprawność, efektywność działania i dostępność o każdej porze dnia i nocy to cechy, które charakteryzują pomoc drogową w Katowicach. Pracujemy niezależnie od warunków pogodowych. Dlatego firma cieszy się tak dużym zaufaniem i zyskuje kolejnych zadowolonych klientów, którzy mają zapewnione wsparcie w razie potrzeby.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Serwis opon z dojazdem do klienta

Mobilny serwis opon to rozwiązanie, które na rynku funkcjonuje od niedawna i cieszy się niebywałym powodzeniem wśród klientów. Wszystko dlatego, że jest ono bardzo praktyczne z punktu widzenia zdenerwowanego awarią kierowcy. Firma posiada odpowiednie wyposażenie do tego by na miejscu wymienić lub naprawić uszkodzoną oponę. E-laweta dysponuje narzędziami, które pozwalają w pierwszej kolejności zdiagnozować problem, by potem szybko się z nim uporać. To nowoczesny i w pełni profesjonalny sprzęt, który pełni rolę mobilnego warsztatu. E-laweta proponuje więc swoim klientom nie tylko usługi holownicze, ale też drobne naprawy czy serwis opon z dojazdem na miejsce.

Przebita w czasie drogi opona nie musi oznaczać kłopotów i spóźnienia do pracy, szkoły czy na ważne spotkanie. W nagłych i zazwyczaj nieprzewidzianych sytuacjach z pomocą przychodzi e-laweta oferująca niezawodny i całodobowy serwis wymiany opon z dojazdem do klienta.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl