Wymiana opon na zimowe – Wulkanizacja Katowice 24/7

opony wielosezonowe
Opony zimowe, letnie, czy całoroczne? Wybierz najlepszą opcję
9 września, 2017
Jak zmienić koło - pomoc drogowa katowice
Wymiana koła w samochodzie – jak zrobić to dobrze
9 listopada, 2017
Pokaż wszystkie

Wymiana opon na zimowe – Wulkanizacja Katowice 24/7

Wulkanizacja Katowice

O tym że pogoda lubi zaskakiwać, nie musimy nikogo zapewniać. Nawet, jeśli teraz przez chmury przebijają się promienie słońca, a temperatura nie spada poniżej zera, nie oznacza, że za kilka dni nie spadnie pierwszy śnieg. Warto zatem zatroszczyć się o wymianę opon na zimowe już teraz. Właśnie ruszyła nasza akcja „Wymiana opon ZIMA 2017”. 

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL.570 823 583

1. Wulkanizacja Katowice działa całą dobę
2. Wymiana opon na zimowe Katowice i okolice

Wulkanizacja Katowice działa całą dobę

Najczęściej jest tak, że już wczesną jesienią planujemy – w tym roku zimowe opony założę wcześniej. A później w kalendarzu pojawiają się imieniny cioci, wyjazd służbowy albo rocznica ślubu (choć rękę mogliby mi uciąć, że ślub był w marcu!). I właśnie tym sposobem, pierwszy śnieg spowija drogi, a my wciąż na letnich. Konsekwencje bywają przykre. Od delikatnego wczepienia się w bagażnik sąsiada na światłach, aż po poważne kraksy drogowe. Wulkanizacja Katowice jest w stanie pomóc 24/7. Dzwoń teraz!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL.570 823 583

Wymiana opon na zimowe Katowice i okolice

Dołożymy wszelkich starań, byś nie dał się zaskoczyć. Zapraszamy na sezonową wymianę opon przed zimą. W związku z tym pracujemy 24 godziny na dobę. Działamy na miejscu i dojeżdżamy w każde, wskazane przez Klienta miejsce. Dołącz do naszej akcji na Facebook-u: „Wymiana opon Zima 2017”.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL.570 823 583

Umów wizytę już teraz, by cieszyć się bezpieczną jazdą przez nadchodzący sezon. Gwarantujemy najniższe ceny w regionie i wsparcie najlepszych specjalistów. W tym roku, drogowy Śląsk będzie gotów na czas!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl