Pomoc drogowa holowanie cennik
Pomoc drogowa holowanie cennik
14 kwietnia, 2019
Pomoc drogowa na Śląsku - ratunek w razie awarii
Pomoc drogowa na Śląsku – ratunek w razie awarii
12 maja, 2019
Pokaż wszystkie

Wulkanizacja z dojazdem

wulkanizacja z dojazdem

Wymiana opon do tej pory mogła być kojarzona z ustawieniem się w kolejce do warsztatu samochodowego i długim wyczekiwaniem. Teraz to warsztat przyjeżdża we wskazane przez klienta miejsce. Mobilna wulkanizacja to nowoczesne rozwiązanie, na które czekało wielu kierowców, ceniących swój czas i wygodę.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Przynajmniej dwa razy w roku kierowcy muszą pamiętać o wymianie opon w swoich samochodach. Gdy tylko znika śnieg i poranne przymrozki, a temperatura wzrasta należy wyposażyć pojazd w letnie opony. Po kilku miesiącach, gdy aura się zmienia przychodzi czas na opony zimowe. Czy jest to konieczne? Tak, ponieważ opony letnie i zimowe różnią się od siebie budową i strukturą co wpływa m.in. na przyczepność kół i drogę hamowania w różnych warunkach atmosferycznych.

Opony inaczej pracują na nagrzanej od słońca, suchej nawierzchni, a inaczej na mokrej, śliskiej czy zasypanej śniegiem drodze. Stąd też sezonowa wymiana opon to podstawa prawidłowego poruszania się auta i kwestia naszego bezpieczeństwa w podróży, a tego absolutnie nie można lekceważyć. Jak wiadomo często, gdy na drodze dochodzi do zdarzenia liczą się sekundy.

Sezonowa wymiana to jedno, a codzienna eksploatacja ogumienia to drugie. Opony służą nam najczęściej przez kilka sezonów i jak wszystkie przedmioty z czasem zużywają się. Ekstremalna jazda, dziury w asfalcie czy parkowanie na uszkodzonych krawężnikach tylko przyspieszają proces niszczenia opon. Zdarzają się też sytuacje, że opona po prostu pęka po najechaniu na leżące na drodze ostre przedmioty jak gwoździe, odłamki metalu czy szkło. Wówczas wymiana jest konieczna, by auto mogło dalej funkcjonować.

1. Wulkanizacja na dojazd
2. Wulkanizacja z dojazdem we wskazane miejsce
3. Wymiana opon z dojazdem

Wulkanizacja na dojazd

Po złapaniu przysłowiowego „kapcia” w pierwszej kolejności kierowcy zazwyczaj zakładają koło zapasowe i udają się do najbliższego warsztatu samochodowego. Jeżeli znajdujemy się w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania i doskonale wiemy gdzie najlepiej zaprowadzić swoje auto, nie ma większego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy przebita opona zaskoczy nas w dalekiej podróży. Co wtedy robić i gdzie szukać pomocy? Najlepszym rozwiązaniem jest e-laweta, która zajmuje się nie tylko holowaniem niesprawnych pojazdów, ale również oferuje taką usługę jak mobilna wymiana opon.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Wulkanizacja z dojazdem we wskazane miejsce

E-laweta działa na terenie Śląska i pobliskich miast. Nasi pracownicy od lat przemierzają śląskie drogi i doskonale znają topografię poszczególnych miast. Pojawiają się niezwykle szybko, ponieważ wiedzą jak ominąć ewentualne utrudnienia drogowe i jak poruszać się po określonych odcinkach miast w godzinach szczytu. Wulkanizacja Katowice zjawia się wszędzie tam gdzie kierowca aktualnie potrzebuje szybkiego wsparcia.

Wymiana opon z dojazdem

Wulkanizacja mobilna to oferta, która pojawiła się stosunkowo niedawno i zyskuje aprobatę coraz większego grona kierowców. Nie musisz już martwić się co zrobić z uszkodzonym samochodem będąc z dala od domu. Wystarczy, że zadzwonisz po e-lawetę, która przyjeżdża w najszybszym możliwym czasie. Wymiana opon na miejscu odbywa się bardzo sprawnie i szybko. Wszystko dzięki nowoczesnemu i w pełni profesjonalnemu wyposażeniu, którym dysponuje firma. W kilkanaście minut pracownicy uporają się z zepsutą oponą, tak byś mógł kontynuować podróż. Pracownicy e-lawety dbają o bezpieczeństwo, dlatego zawsze oznaczają odpowiednio miejsce swojej pracy, tak by być widocznym dla innych.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Mobilna wulkanizacja ma wiele zalet, przede wszystkim nie tracisz czasu na szukanie i dojazd do najbliższego warsztatu samochodowego, w którym mogą czekać Cię kolejki. To warsztat przyjeżdża do Ciebie i wykonuje całość usług na miejscu. Mobilne warsztaty są rozwiązaniem opracowanym z myślą o wygodzie klienta. Pozwalają zaoszczędzić czas, który jest dziś tak cenny. Warto pamiętać, że e-laweta służy pomocą nie tylko w nagłych przypadkach na drodze. Fachowcy przyjadą także, gdy w grę wchodzi sezonowa wymiana ogumienia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl