Pomoc drogowa na Śląsku – ratunek w razie awarii

wulkanizacja z dojazdem
Wulkanizacja z dojazdem
25 kwietnia, 2019
Wulkanizacja na Śląsku – zaufaj profesjonalistom!
28 maja, 2019
Pokaż wszystkie

Pomoc drogowa na Śląsku – ratunek w razie awarii

Pomoc drogowa na Śląsku - ratunek w razie awarii

Pomoc drogowa na Śląsku - ratunek w razie awarii

Twój pojazd odmówił posłuszeństwa w czasie jazdy? Nie panikuj! Wystarczy jeden telefon, a w kilka chwil z odsieczą przyjedzie do Ciebie laweta i mechanik. Dowiedz się, jak działa pomoc drogowa na Śląsku!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Niestety nawet podczas krótkiej jazdy auto może ulec awarii. Uszkodzona opona, kłopoty z silnikiem, elektroniką i inne problemy uniemożliwiają dalsze przemieszczanie się. Z takiej nieprzyjemnej sytuacji wyciągnie Cię pomoc drogowa na Śląsku!

1. Pomoc drogowa na Śląsku
2. Laweta ze Śląska
3. Pomoc drogowa Śląsk i okolice

Pomoc drogowa na Śląsku

Pomoc drogowa na Śląsku spieszy z pomocą każdemu, kto znalazł się opałach podczas jazdy samochodem. Nie ryzykuj samodzielnych prób naprawy czy holowania – możesz przypadkiem doprowadzić do wypadku lub pogorszyć stan swojego auta. Zaufaj profesjonalistom!
Pomoc drogowa Bytom i reszta naszych oddziałów w innych miastach już w kilka minut pojawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu. Oferujemy kompleksową pomoc w przypadku:
• przebitej lub uszkodzonej opony;
• awarii silnika oraz innych układów;
• braku paliwa;
• stłuczek i wypadków.

Znajdź nasz najbliższy oddział, po czym zadzwoń pod podany numer. Laweta Będzin, oraz wszystkie inne, w ekspresowym tempie pojawi się na miejscu zdarzenia. Z pomocą drogową na Śląsku błyskawicznie zaradzisz nawet najtrudniejszej sytuacji!

Laweta ze Śląska

Laweta ze Śląska doskonale sprawdza się w przypadku stłuczek, wypadków i awarii. Zgodnie z prawem drogowym, w takich sytuacjach jest się zobowiązanym do jak najszybszego usunięcia auta z jezdni, tak by przestało utrudniać ruch. Wystarczy jeden telefon – pomoc drogowa Czeladź lub inna najbliższa filia już w kilkanaście minut wyśle doświadczonych pracowników. Działamy 24 godziny na dobę, także w święta! Laweta Dąbrowa Górnicza i inne nasze oddziały pomogą Ci nawet w środku nocy!

Zespół naszych specjalistów przygotowany jest na każdą okoliczność. Lawetą ze Śląska bez problemu przewozimy każdy rodzaj pojazdu. Z tego względu pomagamy nie tylko przy wypadkach. Przewozimy auta także w innych sytuacjach – po zakupie, do naprawy itp. Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami obsługi, salonami, komisami i warsztatami samochodowymi. Oprócz działalności w ramach pomocy drogowej oferujemy również usługi wulkanizacyjne, m.in szydełkowanie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc drogowa Śląsk i okolice

Pomoc drogowa Śląsk i okolice obsługuje cały teren województwa, a także inne pobliskie lokacje. Nie ograniczamy się do kontentych miast – z doświadczenia wiemy, że awarie i wypadki często zdarzają się na trasach przelotowych czy w innych trudniej dostępnych miejscach. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń! Pomoc drogowa Gliwice wraz z pozostałymi naszymi oddziałami oferuje dojazd oraz przewóz pojazdów nawet za granicę!
Z chęcią realizujemy także wszystkie nietypowe zlecenia – transportujemy pojazdy różnego rodzaju, w tym także maszyny czy sprzęt budowalny. Laweta Jaworzno i inne poradzą sobie w każdej sytuacji.

Pracownicy pomocy drogowej Śląsk i okolice wesprą Cię także w przypadku mniej poważnych awarii na drodze. Możemy w kilka chwil sprawić, że samochód ruszy, a Ty nie będziesz musiał przerywać podróży. Jeśli podczas jazdy coś budzi Twój niepokój – zadzwoń do nas, by sprawdzić co się dzieje!

Pomoc drogowa na Śląsku wyciąga z opresji w ekspresowym tempie. Wybierz profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny! Wystarczy jeden telefon – już do Ciebie jedziemy!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl