Wymiana opon na letnie Katowice
Wymiana opon na letnie
15 marca, 2019
Pomoc drogowa holowanie cennik
Pomoc drogowa holowanie cennik
14 kwietnia, 2019
Pokaż wszystkie

Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn budowlanych

Prowadzisz firmę budowlaną, która realizuje zlecenia na terenie niemal całego kraju? Zatem przewozisz swoje maszyny w różne miejsca. By zadbać o bezpieczny ich transport, nie narażając przy tym innych kierowców na usterki, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów mających doświadczenie w przewożeniu ciężkiego i wielkogabarytowego sprzętu budowlanego.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc drogowa Katowice oferuje wsparcie nie tylko w zakresie holowania samochodu osobowego, mobilnej wymiany opon czy dowozu paliwa. Zajmujemy się również transportem maszyn budowlanych. To specyficzne i wymagające zlecenia, do realizacji których potrzebne są profesjonalne sprzęty i doświadczenie.

1. Transport maszyn budowlanych Katowice
2. Transport koparek
3. Transport maszyn na lawecie

Transport maszyn budowlanych Katowice

Z usług e-lawety korzystają klienci indywidualni, którzy potrzebują pomocy w odholowaniu auta osobowego, ale też firmy budowlane operujące wielkimi maszynami. Przedsiębiorstwa zajmujące się budową nieruchomości działają zazwyczaj w różnych miejscowościach oddalonych od siebie nawet o kilkaset kilometrów. A to wiąże się z przewożeniem niezbędnego na każdym placu budowany ciężkiego sprzętu. Tego typu operacja, w zależności od gabarytów maszyny, wymaga właściwej logistyki. Pomocą służy e-laweta oferująca usługi dostarczania różnych rodzajów sprzętu w wyznaczone przez klienta miejsce i zawsze na czas.

Transport koparek

Przetransportowanie pojazdu większych rozmiarów, a w szczególności maszyny budowlanej to nie lada wyzwanie, które wymaga specjalnego przygotowania. Po pierwsze potrzebny jest odpowiedni pojazd, na którym można przewieźć sprzęt. Takim właśnie dysponuje e-laweta, która oferuje sprawny i bezpieczny transport w dowolne miejsce. Pojazd wyposażony jest w specjalistyczne mechanizmy, które pomagają załadować maszynę, tak by nie uszkodzić jakiegokolwiek elementu, prawidłowo ją zabezpieczyć i dostarczyć na plac budowy.

Firma zadba także o bezpieczny rozładunek. Z pomocy e-lawety można skorzystać w dowolnym momencie. Wystarczy telefon z informacją jakiego rodzaju maszynę i gdzie chcemy przetransportować. Pomoc zjawia się błyskawicznie jeżeli jest taka potrzeba. Można też zamówić przewóz na wybrany termin.

Transport maszyn na lawecie

Transport maszyn budowlanych we własnym zakresie jest dość ryzykowny. Do tego wymagany jest specjalistyczny sprzęt, odpowiedni pilotaż w czasie drogi oraz wykwalifikowani pracownicy, którzy wiedzą jak zabezpieczyć i przewieźć maszynę z punktu A do punktu B. Najdrobniejszy nawet błąd może kosztować nawet ludzkie życie. Przy tego typu transporcie nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienie. Dlatego warto tak odpowiedzialne zadanie powierzyć tym, którzy się na tym znają.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

E-laweta to gwarancja przede wszystkim bezpiecznego transportu, a to jeden z kluczowych elementów tego rodzaju operacji. Od tego bowiem zależy również bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Nasz zespół to zgrani, doświadczeni i profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków pracownicy. Służą pomocą i doradztwem w każdej sytuacji. Doskonale znają się na swojej pracy i wykonują powierzone im zadania z należytą starannością. E-laweta to gwarancja niezawodności i kompleksowej obsługi w atrakcyjnej cenie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl