Wulkanizator na telefon – zobacz jak to dziala
Wulkanizator na telefon – zobacz jak to działa
12 września, 2019
Czym charakteryzują się opony zimowe?
14 października, 2019
Pokaż wszystkie

Pomoc drogowa dostępna 24h

Pomoc drogowa dostępna 24h

Pomoc drogowa dostępna 24h

Kiedy dochodzi do kolizji drogowej albo na trasie psuje się auto, szybka i profesjonalna reakcja jest na wagę złota. Dobra pomoc drogowa to podstawa do sprawnego rozwiązania tego problemu. A wszystko w trosce o bezpieczeństwo.

1. Pomoc drogowa w każdym mieście
2. Współpraca z ubezpieczycielami
3. Laweta dostępna 24 godziny na dobę

Pomoc drogowa w każdym mieście

O tym, że pomoc drogowa w każdym mieście jest zwykle dostępna, wiemy doskonale. Problem pojawia się wtedy, kiedy z usług takiej pomocy potrzebujemy nagle i pilnie skorzystać. Żeby w razie poważnej awarii na drodze nie martwić się o to, gdzie znaleźć na przykład lawetę czy dobry warsztat samochodowy, warto o to zadbać wcześniej. Wystarczy zapisać sobie w telefonie czy notesie numer telefonu pomoc drogowa Katowice i w razie potrzeby po prostu skorzystać.

Warto zauważyć, że na terenie województwa śląskiego można skorzystać z pomocy drogowej w każdym mieście. Mówiąc precyzyjnie: w naszym przypadku jest tak w każdym dużym śląskim oraz małopolskim mieście. Przykładami mogą tu być pomoc drogowa Chorzów, pomoc drogowa Bytom, a także pomoc drogowa Oświęcim oraz pomoc drogowa Kraków.

Współpraca z ubezpieczycielami

Kiedy dochodzi do zdarzenia drogowego, warto pamiętać o ubezpieczeniu OC samochodu. To obowiązkowy rodzaj ubezpieczenia, który w przypadku kolizji bądź wypadku jest bardzo istotny. To z OC sprawcy pokrywane są koszty na przykład transportu pojazdu do warsztatu samochodowego. Właśnie na tej podstawie można się domagać zwrotu opłaty za pomoc drogową – ułatwia to zresztą współpraca z ubezpieczycielami.

To istotne nie tylko z punktu widzenia pomocy drogowej, ale i samego klienta. Żeby tak się jednak stało, klient musi pamiętać o jednej, bardzo ważnej sprawie – o tym, by lawetę wezwać bezpośrednio z miejsca zdarzenia drogowego. To pozwoli na szybkie załatwienie wszelkich formalności.

Z drugiej zaś strony klienci są coraz bardziej wymagający. Żeby wsparcie ubezpieczalni dawało realne korzyści, ważne jest odpowiednie dostosowanie oferty. A w tym pomaga nasza współpraca z ubezpieczalniami – sprawia, że wszystkie kwestie związane z opłatami za wezwanie na miejsce pomocy drogowej są bardzo sprawnie rozliczane, a klient jest obsłużony tak, jak by miał poczucie bezpieczeństwa.

Laweta dostępna 24 godziny na dobę

Kiedy dochodzi do zdarzenia drogowego, nie zawsze na miejscu od razu pojawia się policja. W przypadku kolizji, czyli zdarzenia, w którym nie ma ofiar śmiertelnych oraz osób rannych, prawo nakazuje natychmiastowe usprawnienie ruchu poprzez usunięcie uszkodzonych pojazdów z jezdni (o ile jest to oczywiście możliwe). Ogromnie istotne jest tu błyskawiczne działanie. A pomaga w tym bez wątpienia laweta dostępna 24 godziny na dobę.

Dostępność tego typu usług daje klientom poczucie bezpieczeństwa. To, że nasi specjaliści są dostępni o każdej porze dnia i nocy pozwala na pełną współpracę z klientem – od momentu jego telefonu z miejsca zdarzenia, po ostateczną finalizację całej usługi. Z lawety dostępnej 24 godziny na dobę kierowcom po prostu opłaca się korzystać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl