Wymiana opon Katowice
Mobilny serwis opon – tel. 508 738 707, 570 823 583 – 24h/7
7 lutego, 2018
holowanie katowice
Holowanie samochodu – jak robić to właściwie?
9 marca, 2018
Pokaż wszystkie

Pomoc drogowa dla ubezpieczalni

pomoc drogowa ubezpieczalnia

Klienci korzystający z usługi obowiązkowego ubezpieczenia OC są coraz bardziej wybredni i domagają się od swoich ubezpieczycieli fachowej oraz szybkiej pomocy. Rynek jest bardzo zróżnicowany, więc ubezpieczyciele starają się przyciągać klientów dodatkowymi atutami, w tym także Assistance, niejednokrotnie wliczonym w cenę OC, bądź za symboliczną dopłatą. Idealnym rozwiązaniem, aby sprostać wymaganiom klientów jest więc współpraca z pomocą drogową.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

1. Pomoc drogowa z ubezpieczalni
2. Zalety pomocy drogowej dla ubezpieczalni
3. Pomoc drogowa a współpraca z ubezpieczalniami

Pomoc drogowa z ubezpieczalni

Błyskawiczny dojazd na miejsce zdarzenia, doskonała znajomość topografii regionu i lokalizacji warsztatów, umiejętności oraz doświadczenie w zabezpieczaniu miejsca wypadku, udzielanie pierwszej pomocy i niezbędnych informacji poszkodowanym, usługi drobnych napraw pojazdu na miejscu awarii, holowanie, wulkanizacja, wyciąganie pojazdów z miejsc trudno dostępnych, dowóz paliwa, odpalanie pojazdów z rozładowanym akumulatorem – to jedynie kilka z długiej listy usług, które Pomoc drogowa Katowice ma w swojej ofercie.

pomoc drogowa assistanceDodatkowo warto pamiętać też o tym, że zespoły pomocy dokonują wszelkich starań aby ich świadczenia były na najwyższym poziomie, dostępne w dzień oraz w nocy, również w święta i dni wolne od pracy. Nie można też zapomnieć o tym, że laweta nie służy tylko do holowania zepsutych pojazdów. Można nią transportować także pojazdy specjalne takie jak koparka, wózek widłowy czy koparko-ładowarka. Więc dzięki takiej współpracy można poszerzyć swój zakres wykonywanych usług.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Zalety pomocy drogowej dla ubezpieczalni

Współpraca z pomocą drogową przynosi ubezpieczalni wiele korzyści. Do głównych możemy zaliczyć to, że dzięki takiemu partnerstwu firma ubezpieczeniowa nie musi posiadać własnej kosztownej floty. Co za tym idzie jest to oszczędność pod względem utrzymywania sprzętu, doposażania w niezbędne gadżety oraz jego serwisowania. Nie jest też konieczne posiadanie własnych kierowców – o których w dzisiejszych czasach coraz trudniej- ponoszenia kosztów ich zatrudnienia, dyżurów, szkoleń oraz wyposażenia.

Szeroki zakres usług, jaki ma w swojej ofercie pomoc drogowa jest ogromną zaletą dla ubezpieczalni. Świadczy usługi całą dobę, ma odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych pracowników wykonujących usługę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dodatkowo pracownik pomocy drogowej jest w stanie ułatwić późniejsze ustalanie szczegółów jego interwencji poprzez zdanie relacji ubezpieczycielowi oraz udokumentowaniu stanu faktycznego zaistniałej sytuacji. Wystarczy na przykład kilka zdjęć zrobionych telefonem komórkowym uwzględniających szkody pojazdów oraz ich ustawienie i otoczenie zaraz po przybyciu na miejsce wypadku.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Pomoc drogowa a współpraca z ubezpieczalniąW przypadku nawiązania współpracy z pomocą drogową obie strony dołożą wszelkich starań, aby klient był zadowolony, więc ubezpieczalnia część swojej odpowiedzialności przelewa na pomoc drogową. Dodatek jakim jest pomoc drogowa, wliczana w cenę ubezpieczenia może okazać się nie tylko oszczędnym rozwiązaniem dla kierowcy, ale także bardzo dobrą reklamą i metodą na wyróżnienie się spośród konkurencji dla ubezpieczyciela.

Pomoc drogowa a współpraca z ubezpieczalniami

Usługodawcom warto stawiać bardzo wysokie wymagania, gdyż będzie im powierzony komfort, bezpieczeństwo, a niekiedy także życie klientów. W zamian otwiera się jednak przestrzeń nowych możliwości biznesowych. W czasach Internetu nie trudno o wyszukanie pomocy drogowej. Warto jednak pamiętać o sprawdzeniu czy dana firma jest uczciwa, rzetelna i godna polecenia. Fora, opinie i oceny klientów jak przebiegała współpraca pomogą we wnikliwej analizie, czy warto nawiązać współpracę z danym zespołem.

Należy również sprawdzić jakim sprzętem dysponuje zespół, który nas zainteresował, czy będzie w stanie sprostać naszym wymaganiom. Kiedy już znajdziemy firmę która spełnia nasze oczekiwania zostało nam nawiązanie kontaktu. Zazwyczaj na stronie internetowej lub Facebooku znajduje się formularz lub numer kontaktowy. Następnie trzeba ustalić warunki i zakres współpracy. Nawiązując relację z pomocą drogową warto stawiać na partnerstwo, uczciwość oraz solidność.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl