Jak przechowywać opony - wulkanizacja 24h
Jak przechowywać opony? Poznaj sprawdzone sposoby specjalistów
14 sierpnia, 2018
jakie jest obowiązkowe wyposażenie samochodu w 2018
Jakie jest obowiązkowe wyposażenie samochodu osobowego w 2018 roku?
8 września, 2018
Pokaż wszystkie

Jak wybrać pomoc drogową?

pomoc drogowa z katowic

Nawet najlepsze modele samochodów nie gwarantują niezawodności. W każdym momencie podróży może zdarzyć się sytuacja, niezależna od nas, w której będziemy potrzebowali pomocy drogowej. Czasem przerwa w podróży może być spowodowana brakiem paliwa czy pojawieniem się drobnej awarii, z którą kierowca sam może sobie poradzić. Jednak gdy auto odmawia posłuszeństwa i nie jesteśmy w stanie zdiagnozować źródła problemu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

1. Pomoc drogowa – co należy wiedzieć?
2. Wybierz pomoc specjalistów
3. Odpowiedni sprzęt to podstawa

Firmy zajmujące się pomocą drogową oferują przede wszystkim wsparcie w zakresie holowania i przewożenia uszkodzonych pojazdów pod wskazane miejsce, czyli najczęściej do mechanika samochodowego. Krótko mówiąc pomoc drogowa kojarzona jest najczęściej z lawetą, która transportuje auto z miejsca A do miejsca B. Zakres usług proponowanych w ramach pomocy drogowej przez lata znacznie się rozszerzył.

Pomoc drogowa – co należy wiedzieć?

Coraz więcej firm gwarantuje również m.in. dowożenie paliwa, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, wymianę opon, odpalanie auta za pomocą kabli rozruchowych, wymianę akumulatora czy żarówek. Pomoc drogowa Katowice staje się swego rodzaju mobilnym warsztatem samochodowym, który pomoże niemal w każdej nagłej sytuacji.  To rozwiązanie będące odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas co jest niezwykle cenne w dobie ciągłego pośpiechu.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Firm oferujących takowe wsparcie jest całe mnóstwo. W nagłych sytuacjach, które spotykają nas na drodze często w stresie zapominamy o ważnych rzeczach. Jak wybrać najlepszą firmę, by nie paść ofiarą oszustów podszywających się pod specjalistów od pomocy na drodze?

Wybierz pomoc specjalistów

Zanim wezwiemy konkretną pomoc warto zapytać wcześniej o koszty zamawianej usługi, by mieć pewność, że nikt nie będzie chciał zarobić na naszym nieszczęściu. Dlatego należy poprosić wcześniej o wycenę usługi, a przynajmniej o jej szacunkowy koszt. W ten sposób unikniemy naciągaczy, którzy próbują wykorzystać trudną sytuację kierowców i zarobić na nich o wiele więcej.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Dzwoniąc po lawetę należy zwrócić uwagę czy działa ona na terenie, na którym się znajdujemy. Korzystając z miejscowych firm zaoszczędzamy czas związany z ich dotarciem do nas, a co za tym idzie również pieniądze. Po czym poznać, że mamy do czynienia z profesjonalistami? Pomoc drogowa przede wszystkim zjawia się możliwie jak najszybciej. Doświadczony zespół pracowników powinien doskonale znać topografię danego miasta i bez problemu znaleźć najkrótszą drogę dojazdu do Klienta.

Odpowiedni sprzęt to podstawa

Fachowa pomoc dysponuje odpowiednim zasobem sprzętu np. do diagnostyki komputerowej pojazdu czy wyciągnięcia samochodu z głębokiego rowu. Nowoczesny i specjalistyczny sprzęt to podstawa dobrze funkcjonującej pomocy drogowej, której celem jest szybki przyjazd i sprawna obsługa. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór pomocy drogowej, która oprócz przetransportowania pojazdu pomoże np. zdiagnozować problem. Dzięki temu cały serwis od przewozu do naprawy można załatwić w jednym miejscu, co znacznie ułatwi całą logistykę przywracania sprawności pojazdu.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 508 738 707

DRUGI NUMER – NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 570 823 583

Na różnego rodzaju sytuacje na drodze najczęściej kierowcy nie są przygotowani. Dopiero gdy auto odmawia posłuszeństwa zaczynają się zastanawiać i szukać pomocy. By znaleźć wsparcie, które pojawi się możliwie najszybciej, pomóc może internetowa wyszukiwarka. Nie zaszkodzi jednak zaopatrzyć się wcześniej w kilka sprawdzonych lub poleconych telefonów, by w razie konieczności od razu wezwać najlepszą pomoc drogową.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl