Wymiana opon na Śląsku
Wymiana opon na Śląsku
7 maja, 2020
Indeks prędkości opon - co to jest-elaweta
Indeks prędkości opon – co to jest?
7 lipca, 2020
Pokaż wszystkie

Darmowe holowanie – kto może skorzystać?

Darmowe holowanie – kto może skorzystać

Darmowe holowanie – kto może skorzystać

Każda jazda samochodem wiąże się z ryzykiem. W razie awarii, wypadku czy innych zdarzeń często konieczne jest wezwanie pomocy drogowej. Wyjaśniamy, kiedy możliwe jest darmowe holowanie!

1. Darmowe holowanie
2. Darmowe holowanie w ramach usługi Assistance
3. Bezpłatne holowanie pomocy drogowej

Darmowe holowanie

Najprostszym sposobem na darmowe holowanie jest poproszenie o pomoc kogoś znajomego czy bliskiego. Wtedy z wykorzystaniem specjalnej linki i drugiego pojazdu można przetransportować uszkodzone auto do warsztatu. Nie każdy może jednak w danym momencie skorzystać z uczynności drugiej osoby. Bywa też, że pojazd jest w tak złym stanie, że nie da się go holować i musi zostać przetransportowany na lawecie. Jeśli w zdarzenie jest zaangażowana policja, czasami funkcjonariusze sami wzywają pomoc. Rozsądniej jest jednak samodzielnie zdecydować, jaka firma ma udzielić wsparcia.

W chwili wypadku koszty związane z pomocą drogową powinna pokryć ubezpieczalnia sprawcy. Jeśli jednak wybierze się zbyt drogą usługę, istnieje ryzyko, że uzyska się odmowę. Wtedy można zapomnieć o darmowym holowaniu. Z tego względu zawsze rozsądniej jest poszukać firmy z możliwie najniższymi stawkami. Niedrogie wsparcie gwarantuje np. pomoc drogowa Katowice. Jeśli chce się mieć pewność, że ubezpieczyciel bez problemu pokryje koszty holowania, warto wybrać naszą firmę. Jest to też idealne rozwiązanie, gdy np. auto po prostu odmówiło posłuszeństwa lub właśnie miało się inną nieprzyjemną przygodę na drodze.

Darmowe holowanie w ramach usługi Assistance

Kierowcy, który zainwestowali w dodatkowe polisy, mają często zapewnione darmowe holowanie w ramach usługi Assistance. Wtedy w razie potrzeby muszą tylko skontaktować się z ubezpieczycielem, by wkrótce otrzymać bezpłatną pomoc. Każda firma ma jednak swoje warunki umowy. Może się okazać, że np. pojazd znajduje się zbyt daleko od warsztatu / miejsca zamieszkania, dlatego usługa ta nie może zostać wykonana za darmo. W takiej sytuacji kierowca nie otrzyma wsparcia lub będzie musiał po prostu za nie zapłacić.

W chwili, gdy nie można uzyskać darmowego holowania w ramach usługi Assistance, trzeba na własną rękę wezwać pomoc. Wtedy najlepiej jest zdecydować się na tanią firmę, jak np. laweta Chorzów. Wystarczy jeden telefon, by w kilka chwil uzyskać niezbędne wsparcie. Nasza firma oferuje bardzo konkurencyjne stawki, dlatego decydując się na nasze usługi można najlepiej wybrnąć z każdej trudnej sytuacji. Pomoc drogowa Sosnowiec oraz inne oddziały są gotowe wyruszyć w trasę 24h na dobę!

Bezpłatne holowanie pomocy drogowej

Bezpłatne holowanie pomocy drogowej nie zawsze jest możliwe, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Działamy na terenie całego Śląska, więc dzięki nam możesz zawsze czuć się bezpiecznie. W chwili, w której będziesz potrzebować pomocy, wystarczy, że znajdziesz najbliższy oddział i zadzwonisz na podany numer. Laweta Bytom oraz inne nasze filie czekają na Twój telefon przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Nie panikuj, gdy nie możesz uzyskać bezpłatnego holowania pomocy drogowej – u nas zapłacisz naprawdę niewiele, dlatego nie musisz wcale narażać się na spore wydatki. W kilka chwil na miejscu zdarzenia pojawi się doświadczony fachowiec wraz z odpowiednim sprzętem. Transportujemy pojazdy o różnych gabarytach, do najbliższego warsztatu lub we wskazane miejsce. Świetnie znamy topografię Śląskich miast i okolic, dlatego błyskawicznie docieramy do naszych klientów. W razie jakichkolwiek kłopotów na drodze koniecznie wybierz nasze usługi!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl