Wulkanizator - zakres obowiązków
Wulkanizator – zakres obowiązków
19 października, 2020
Pomoc drogowa 24h na Górnym Śląsku
Pomoc drogowa na Górnym Śląsku
12 stycznia, 2021
Pokaż wszystkie

Pomoc drogowa czy autoholowanie

Pomoc drogowa czy autoholowanie

Awaria, brak paliwa czy kolizja drogowa mogą doprowadzić do tego, że samochód będzie musiał zostać naprawiony lub przetransportowany do warsztatu. W takich okolicznościach jedni kierowcy dzwonią po pomoc drogową, a inni po autoholowanie. Wyjaśniamy, czym różnią się te opcje!

1. Pomoc drogowa czy autoholowanie – czym to się różni?
2. Pomoc drogowa i autoholowanie w jednej firmie
3. Gdzie znaleźć dobrą pomoc drogową z autoholowaniem?

Pomoc drogowa czy autoholowanie – czym to się różni?

Pomoc drogowa czy autoholowanie – kierowcy w potrzebie często stają przed tym dylematem. Osoby, które nigdy wcześniej nie były w takiej sytuacji, zwykle nie wiedzą na czym polega różnica. Niektórzy po prostu mylą te pojęcia, myśląc, że to jedno i to samo. W praktyce są to dwie różne usługi.

Pomoc drogowa przydaje się wtedy, gdy auto odmówiło posłuszeństwa, ale po naprawie będzie mogło dalej kontynuować jazdę. Po telefonie na miejsce przyjadą fachowcy z odpowiednim sprzętem i postarają się przywrócić pojazd do stanu używalności. Takie wsparcie gwarantuje np. pomoc drogowa Katowice.

Autoholowanie to z kolei usługa polegająca tylko na przetransportowaniu samochodu do warsztatu. Zwykle jest potrzebna wtedy, gdy awaria lub uszkodzenia są zbyt poważne i nie da się ich naprawić na miejscu. W takich okolicznościach do klienta przyjeżdża tylko laweta. Zanim więc wezwie się pomoc drogową czy autoholowanie, należy upewnić się, jaka pomoc jest potrzebna.

Pomoc drogowa i autoholowanie w jednej firmie

Pomoc drogowa i autoholowanie w jednej firmie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią ocenić tego, jakie wsparcie będzie potrzebne. Motoryzacyjni laicy nie zawsze stwierdzą, czy daną awarię da się usunąć na miejscu. Pomoc drogowa Bytom oraz inne nasze oddziały 24 godziny na dobę czekają na telefony. Jeśli jest taka potrzeba, z odsieczą wyślemy fachowców wraz z lawetą. Gdy nie uda im się naprawić pojazdu, od razu zabiorą go do warsztatu.

Dzięki temu, że oferujemy pomoc drogową i autoholowanie w jednej firmie, jesteśmy w stanie pomóc naprawdę w różnych okolicznościach. Kolizje oraz inne zdarzenia drogowe są zwykle bardzo stresujące. W takim stanie trudno podjąć decyzję o tym, jaka usługa jest potrzebna. Dzwoniąc do nas zawsze otrzyma się odpowiednie wsparcie.

Gdzie znaleźć dobrą pomoc drogową z autoholowaniem?

Gdzie znaleźć dobrą pomoc drogową z autoholowaniem? Najlepiej jest wybrać firmę zatrudniającą wykwalifikowanych, doświadczonych fachowców, korzystających z nowoczesnego sprzętu. Pomoc drogowa Chorzów oraz inne nasze oddziały działają 24h/7. Ponieważ prowadzimy wiele filii na terenie całego Śląska, błyskawicznie dojeżdżamy do lokacji we wszystkich częściach regionu i nie tylko.

Nasi pracownicy postarają się doprowadzić pojazd do stanu używalności na miejscu, a jeśli nie będzie to możliwe, zabiorą go na lawetę oraz odwiozą do warsztatu.

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie znaleźć dobrą pomoc drogową z autoholowaniem? Doskonale trafiłeś! Sprawdź, która nasza filia znajduje się najbliżej i skontaktuj się z nami. Postaramy się zjawić na miejscu tak szybko, jak tylko to możliwe. Zaufaj specjalistom, którzy znajdą najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl