Nowy wzór dowodu rejestracyjnego
Nowy wzór dowodu rejestracyjnego
16 kwietnia, 2022
Pomoc Drogowa Czeladź
Pomoc Drogowa Czeladź
10 sierpnia, 2022
Pokaż wszystkie

Skup i utylizacja zużytych opon

Skup i utylizacja zużytych opon

Między 8 a 10 lat – średnio tyle służy kierowcom jeden komplet opon. Co dzieje się z ogumieniem po tym okresie? Kreatywni użytkownicy mogą go przerobić na kwietniki, ogrodowe huśtawki czy legowiska dla czworonogów. Natomiast tym, których nie interesuje domowy recykling, oferujemy możliwość skupu i utylizacji zużytych opon. Sprawdź szczegóły i dowiedz się na czym dokładnie to polega!

[AKTUALNIE SZUKAMY SPECJALISTÓW DO WSPÓŁPRACY. NIE REALIZUJEMY ODBIORU OPON]

Nie ulega wątpliwości, że ogumienie stanowi cenny surowiec wtórny. Jednak jedocześnie – kiedy popatrzymy na to z perspektywy globalnej – stanowi duży problem dla środowiska. Szczególnie dlatego, że naturalny rozkład opony to bardzo długi proces – szacuje się, że trwa nawet około 100 lat. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i pozbądź się tego kłopotu w sposób ekologiczny.

Skup zużytych opon

Skupem zużytych opon zajmujemy się od wielu lat. Możesz je do nas dostarczyć osobiście, możemy też po nie przyjechać do Twojego miejsca zamieszania. Z tej pierwszej propozycji korzystają głównie kierowcy, którzy jednocześnie na przykład odwiedzają nasz zakład wulkanizacyjny. Wtedy obie usługi można ze sobą połączyć i załatwić wszystko podczas dosłownie jednej wizyty. Aczkolwiek zaznaczamy: jednocześnie skup zużytych opon ma w swojej ofercie także odbiór ogumienia z dojazdem do klienta. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy przyjechali po takie ogumienie pod wskazany przez Ciebie adres.

Taki mobilny skup opon zużytych jest możliwy dzięki ciągle powiększanej przez nas flocie. Wystarczy, że podasz nam jak dużej liczby ogumienia chcesz się pozbyć, a my wyślemy do Ciebie samochód o odpowiedniej ładowności. Co warto zaznaczyć, w naszym skupie opon zużytych przyjmujemy różnego typu ogumienie – nie tylko to z samochodów osobowych, ale i na przykład z traktorów, ciężarówek, ciągników czy naczep.

[AKTUALNIE SZUKAMY SPECJALISTÓW DO WSPÓŁPRACY. NIE REALIZUJEMY ODBIORU OPON]

Utylizacja opon

Jeśli Twoje opony powoli zbliżają się do kresu swojej eksploatacji, dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z zagadnieniem utylizacji opon. To ważne zarówno z perspektywy środowiska naturalnego, jak i… Twojego portfela.

Postawmy sprawę jasno: ogumienia należy się pozbyć w sposób legalny. Zabronione jest na przykład pozostawianie go w pobliżu wiat śmietnikowych, nie mówiąc już o wciąż niestety spotykanym podrzucaniu „gumowego problemu” do parków czy lasów. Takie zachowanie nie spełnia zasad utylizacji starych opon. Mało tego! Jest niezgodne z prawem i grozi mandatem w wysokości 500 złotych. A i na tym nie koniec, bo kiedy sprawą zajmie się wymiar sprawiedliwości, to ostateczna kara może być znacznie wyższa.

Dlatego rozwiązanie tego problemu warto powierzyć fachowcom. Polecamy się do kontaktu – utylizacja opon to usługa, którą świadczymy od lat. Współpracujemy w tej sprawie zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. W oby przypadkach do Twojej dyspozycji jest nasz numer telefonu i formularz kontaktowy. Odezwij się zarówno wtedy, kiedy zechcesz tylko poznać szczegóły naszej działalności, jak i wtedy, kiedy już zdecydujesz, że utylizacja starych opon to usługa dla Ciebie.

[AKTUALNIE SZUKAMY SPECJALISTÓW DO WSPÓŁPRACY. NIE REALIZUJEMY ODBIORU OPON]

Odbiór zużytych opon

Z naszego skupu opon zużytych korzystają właściciele różnego typu pojazdów. Odbierzemy od Ciebie m.in. opony osobowe, ciężarowe, z maszyn rolniczych czy wózków widłowych. Jednocześnie nie ma żadnych przeszkód dla odbioru zużytych opon ponadgabarytowych, a nawet… zwykłych dętek. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu!

Zakres naszego działania wciąż się poszerza, podobnie jak nasze możliwości logistyczne. Dzięki temu, nasz skup opon zużytych może Ci zaoferować szeroki wachlarz usług. Recyklingiem ogumienia nie musisz się już martwić! Podobnie jak jego transportem – nasza flota pozwala na odbiór zużytych opon w każdych ilościach.

Odbiór starych opon

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w coraz bardziej cyfrowych czasach, w których coraz więcej spraw realizujemy zdalnie. Dzięki naszym usługom, odbiór starych opon również można załatwić bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do tego szczególnie te osoby, które zgromadziły już dużą ilość takiego ogumienia.

Sam odbiór opon trwa zaledwie chwilę – choć oczywiście czas takiej usługi jest uzależniony od tego, o jak dużej ilości ogumienia mówimy. Dlatego jeśli zależy Ci na czasie, nie wahaj się zapytać o to, jak dokładnie wygląda samo odbieranie starych opon z Twojej posesji. Nasi fachowcy chętnie wytłumaczą, do czego to się sprowadza, a Ty będziesz wiedzieć, na co się przygotować.

Odbiorem opon zajmujemy się od lat. Dlatego z całą pewnością możemy zadeklarować, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania z tego zakresu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Odbiór opon do utylizacji

Odbiór opon do utylizacji to jedna z naszych flagowych usług. Jeśli chcesz poznać szczegóły, nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Dysponujemy specjalnymi kontenerami na ogumienie – trafi do nich wszystko to, co sam do nas przywieziesz. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy odebrali opony do utylizacji bezpośrednio z miejsca, do którego nas zaprosisz. Czekamy na Twój telefon!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]
Pomoc Drogowa Katowice
Jana III Sobieskiego 27
Katowice, Polska 40-082

+48 508738707 kontakt@e-laweta.com.pl